Przejdź do sekcji:

Wizyta studyjna pracowników samorządu czyli OCRG w Śląskiem

wiz1

W ramach projektu "Standardy obsługi inwestora w samorządzie opolskim"  odbyła się wizyta studyjna pracowników merytorycznych jednostek samorządu terytorialnego województwa opolskiego w Dąbrowie Górniczej. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Wizyta rozpoczęła się od spotkania z przedstawicielami miasta oraz Podstrefy Sosnowiecko-Dąbrowskiej KSEE, objazdu Podstrefy oraz wizyty w firmie NGK CERAMICS Polska Sp. z o.o. Tematy poruszane podczas spotkania dotyczyły m.in. rozwoju terenów inwestycyjnych w Podstrefie Sosnowiecko-Dąbrowskiej we współpracy z samorządami oraz oceny klimatu inwestycyjnego. W spotkaniach uczestniczył Tomasz Hanzel, dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Podczas drugiego dnia miała miejsce wizyta studyjna w Podstrefie Gliwickiej KSSE. Przedstawiciele Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki spotkali się z członkami Podstrefy Gliwickiej KSSE, Śląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera oraz przedstawicielami Miasta Zabrze. Następnie zaplanowano objazd Gliwickiej Podstrefy KSSE oraz wizyta w firmie BMZ Poland sp. z o.o. w Gliwicach. 

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.