Przejdź do sekcji:

X Jubileuszowa Edycja Ogólnopolskiego Konkursu "Grunt na medal 2023"

Grunt

Polska Agencja Inwestycji i Handlu, we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora, rozpoczyna dziesiątą jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Konkursu “Grunt na medal” 2023. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i Technologii. Celem konkursu jest wyłonienie i promocja najlepszych terenów pod inwestycję, a w efekcie przyczynienie się do zwiększonego napływu inwestycji do Polski.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Konkurs

Nagrodą w konkursie jest preferencyjne wskazanie zwycięskich terenów przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz urzędy marszałkowskie inwestorom zagranicznym, a także prowadzona przez PAIH i zarządy województw promocja tych terenów na forum międzynarodowym. Do udziału w konkursie zapraszamy starostów powiatów, prezydentów miast, burmistrzów i wójtów wszystkich gmin.

Termin zgłaszania ofert do konkursu Grunt na Medal 2023 upływa 26 marca 2023 r. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu.  Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w terminie do 15 grudnia 2023 r.

Do konkursu dopuszczone będą oferty opublikowane na bazie ofert PAIH – baza.paih.gov.pl. Przed wysłaniem zgłoszenia należy się upewnić, że oferta jest widoczna dla potencjalnych inwestorów i aktualna.

Wybór lokalizacji pod inwestycję to jeden z kluczowych elementów procesu decyzyjnego. Promocja najlepszych terenów zwiększa szansę, że to właśnie w Polsce ulokowane zostaną kolejne strategiczne projekty.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i jego załącznikami.

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.