Przejdź do sekcji:

Akademia biznesu OCRG czyli jak skutecznie zarządzać finansami w firmie

KONFERENCJA AKADEMIA BIZNESU OCRG_

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się, jak zarządzać finansami, zapraszamy na konferencję poświęconą tematyce zarządzania firmą, kontrolowania finansów oraz zwiększaniu zysków, która odbędzie się 24.05.2023 r. w hotelu Mercure w Opolu.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Mikro oraz małe i średnie przedsiębiorstwa borykają się obecnie nie tylko z problemami związanymi z kosztami pracy oraz rosnącymi obciążeniami podatkowymi, ale również z niedoborem na rynku pracowniczym, a co się z tym wiąże, także obawą przez możliwymi inwestycjami i rozwojem firmy. Zaproszony przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki praktyk biznesu i przedsiębiorca - Adam Grzesik poprowadzi dla opolskich właścicieli firm warsztaty na temat kompletnego systemu zarządzania w oparciu finanse, które pozwolą zapanować nad budżetem, przewidzieć zyski oraz podejmować bezpieczniejsze decyzje. 

Spotkanie jest  bezpłatne i odbędzie się 24 maja 2023 roku w godzinach  10:00 - 14:00 w Hotelu Mercure w Opolu. Obowiązuje rejestracja, potwierdzenie prosimy przesłać do dnia 22 maja 2023r. na adres: l.luczkiewicz@ocrg.opolskie.pl 

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.