Przejdź do sekcji:

Szkolenie z zakresu gospodarki odpadami

pobrane

Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła zaprasza  przedsiębiorców, rolników i lekarzy  województwa opolskiego do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących sprawozdawczości oraz ewidencji odpadów w systemie Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

W programie szkolenia dla przedsiębiorców będą poruszane tematy związane z m.in: przedstawieniem informacji dotyczących funkcjonowania strony internetowej, opłaty rejestrowej, opłaty rocznej, podmiotach zobowiązanych do wpisu do rejestru BDO, ewidencji odpadów, sprawozdawczości w BDO.

Planowana jest realizacja 7 szkoleń w następujących miastach województwa opolskiego: 

  • 19 maja – Opole, szkolenie dla przedsiębiorców
  • 26 maja – Brzeg, szkolenie dla przedsiębiorców
  • 2 czerwca – Kędzierzyn-Koźle, szkolenie dla przedsiębiorców
  • 5 czerwca – Kluczbork, szkolenie dla przedsiębiorców
  • 15 czerwca – Prudnik, szkolenie dla przedsiębiorców
  • 19 czerwca – Opole, szkolenie dla rolników
  • 19 czerwca – Opole, szkolenie dla lekarzy

Szczegółowe informacje, terminy, program szkoleń oraz linki do formularzy zgłoszeniowych dostępne są na stronie: Gospodarka odpadami – szkolenia dla rolników, lekarzy i przedsiębiorców - Samorząd Województwa Opolskiego 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Terminy i miejsca realizacji szkoleń mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje dot. godzin rozpoczęcia szkoleń oraz adresu miejsca ich realizacji zostaną przekazane zgłoszonym uczestnikom na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

Szkolenia będą realizowane w ramach projektu Mamy Rady na Odpady – kampania edukacyjna na terenie województwa opolskiego, który uzyskał dofinansowanie ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. 

Zapraszamy, a w przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: ekologia@opolskie.pl.

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.