Przejdź do sekcji:

Szlachetna Paczka OCRG

4

Jak co roku Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki wzięło udział w  akcji Szlachetna Paczka, której celem jest wsparcie osób najbardziej potrzebujących. Nie byłoby to możliwe bez jednostkowej pomocy, jednak dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się zrobić więcej, niż zakładano.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Jak zawsze podczas Świąt Bożego Narodzenia tempo dnia codziennego trochę zwolni, spotkamy się przy wigilijnym stole, będziemy życzyć sobie nawzajem wszystkiego co najlepsze, wręczać i rozpakowywać prezenty... Niestety nie wszystkim będzie dane cieszyć się w rodzinnym gronie. Dlatego pamiętajmy o potrzebujących, sposobów jest mnóstwo, a jednym z nich jest znana dobrze akcja pn. Szlachetna Paczka

Jak co roku Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki wzięło udział w tej pięknej inicjatywie i dzięki wspólnemu wysiłkowi udało się zrobić więcej, niż zakładano. Nie byłoby to możliwe bez jednostkowej pomocy, a kiedy zebraliśmy wszystko razem, okazało się, że żyjący samotnie Pan Kamil spod Olesna, otrzyma więcej, niż miał odwagę poprosić. 

Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom, które zaangażowały się akcję i poświęciły swój czas, dziękujemy darczyńcom, zarówno tym, którzy hojnie wrzucali do puszki, jak i tym, którzy przynosili potrzebne zakupy lub urządzenia z listy. Dziękujemy też Pani Lucynie i Centrum "Senior w Opolu", z pomocą których udało się załatwić kuchenkę, m.in. której Pan Kamil potrzebował. To znacznie "podrasowało nasz budżet", toteż  mogliśmy o wiele więcej pieniędzy przeznaczyć na zrealizowanie listy potrzeb. 

Choć skala wspólnego działania była naprawdę spora, to w sumie niewiele było potrzebne, żeby wywołać radość i uśmiech na twarzy. Dziękujemy serdecznie, życząc jednocześnie, by w nadchodzącym roku pogoda ducha nie opuszczała także i Was. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.