Przejdź do sekcji:

Kupuj u swoich - Opolskie się wspiera!

1221_kupowanie

Weź udział w akcji "Opolskie się wspiera. Kupuj u swoich" i wybierając smakołyki na świąteczny stół, pisząc list do Mikołaja w sprawie prezentów lub kupując najróżniejsze produkty do naszego domu, sprawdźmy czy przypadkiem lokalni przedsiębiorcy, producenci i wytwórcy, nie mają tego czego szukamy w swojej ofercie. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Przez wszystkie lata swojej działalności OCRG przyświecało główne zadanie: wspierać lokalne firmy, pomagać im się rozwijać, inwestować zarówno w swoją infrastrukturę, jak i pracowników.

Przez 15 lat działalności Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki podpisało około 1200, za sprawą których możliwy był rozwój regionalnego biznesu, a realizacji doczekały się projekty warte łącznie około 2,5 miliarda złotych.

To duże liczby, ale tak naprawdę każdy z nas może mieć wkład w rozwój gospodarczy naszego regionu. Jak? Mówi o tym kampania "Opolskie się wspiera. Kupuj u swoich", którą już po raz trzeci organizujemy wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskie oraz Radiem DOXA

- Robiąc zakupy zawsze warto zwracać uwagę, co i za ile kupujemy. W ramach wspólnej akcji z Urzędem Marszałkowskim oraz Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki zachęcamy, aby równie mocno zastanowić się od kogo kupujemy. Covid-19, wojna na Ukrainie, wciąż wszystkim nam dają się we znaki w kontekście gospodarki. Dlatego jeśli można, warto wybrać lokalnych dostawców czy sprzedawców – zachęca marszałek Andrzej Buła. Zobaczmy, kto nam jest potrzebny do życia, ale i komu my możemy pomóc, tak czy inaczej robiąc zakupy. Tym bardziej, że wytwórców dóbr niezbędnych nam również w czasie świąt, w naszym regionie nie brakuje.

Kupujmy u swoich, razem możemy więcej!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.