Przejdź do sekcji:

Studia podyplomowe biznes międzynarodowy UE-Chiny

Obraz Gerd Altmann z Pixabay
Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Negocjacje z partnerami chińskimi, chińska kultura biznesu, etyka biznesu w kulturach azjatyckich – to tylko niektóre bloki tematyczne, które złożą się na studia podyplomowe „Biznes międzynarodowy UE-Chiny”.

Ma je w ofercie Instytut Konfucjusza istniejący przy Politechnice Opolskiej. Celem studiów – co zaznaczono w ich opisie na stronie www.ikpodyplomowe.po.opole.pl - jest przygotowanie słuchaczy do pracy albo prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach międzynarodowych, w szczególności chińskim. Program studiów obejmuje poznanie uwarunkowań ekonomicznych, kulturowych oraz społecznych,  wpływających na skuteczność prowadzenia działalności biznesowej w obszarze gospodarek azjatyckich. Mają one także umożliwić dokonanie samooceny przedsiębiorstwa w świetle możliwych do wykorzystania szans rynkowych (…).

Studia adresowane są przede wszystkim do przedsiębiorców i inwestorów, a także producentów, prawników, menedżerów, doradców, analityków czy specjalistów, zainteresowanych prowadzeniem działalności gospodarczej na międzynarodowych rynkach, w szczególności chińskim. Poza tym także np. do pracowników administracji centralnej i lokalnej RP; pracowników organizacji pozarządowych i wszystkich, którzy chcą  nawiązać współpracę z podmiotami i organizacjami z regionu Azji dla przyciągnięcia inwestycji bezpośrednich do naszego kraju; jak również do osób zamierzających podjąć pracę  w koncernach azjatyckich w Polsce.

Zajęcia prowadzone są przez kadrę doświadczonych szkoleniowców i ekonomistów, a absolwenci otrzymują świadectwo ich ukończenia.

Szczegóły na: http://ikpodyplomowe.po.opole.pl/

Źródło informacji: Politechnika Opolska - Centrum Współpracy Polska-Chiny „Instytut Konfucjusza”/ OCRG

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.