Przejdź do sekcji:

Znamy zwycięzców Turnieju Piłkarskiego o Puchar Marszałka!

3

Społeczna odpowiedzialność biznesu i jej aspekt zdrowotny to główne tematy konferencji, która wraz z IX Turniejem Zakładów Pracy Województwa Opolskiego o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego odbyła się w Kluczborku. Emocji nie brakowało. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Jak co roku stadion MKS Kluczbork zamienił się w arenę zmagań piłkarskich. Tegoroczna edycja imprezy  nosząca nazwę Turnieju Zakładów Pracy Województwa Opolskiego o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego odbyła się wraz z konferencją skupioną wokół zagadnień społecznej odpowiedzialności biznesu pn.  "Profilaktyka zdrowotna jako dobra praktyka CSR w biznesie". 

Podczas konferencji poruszane były tematy związane ze zdrowiem, działaniami zapobiegawczymi i stosowanymi praktykami. W trakcie trwania, jak również po zakończeniu turnieju i konferencji, wykwalifikowany personel medyczny przeprowadzał wśród chętnych bezpłatne badania USG pod kątem wykrycia nowotworów jąder i prostaty.

Puchar IX Turnieju Zakładów Pracy Województwa Opolskiego o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego powędrował do wywodzącego się z Nysy renomowanego producenta drzwi i okien - firmy All Windows, która w finale, wynikiem 3:2, pokonała reprezentację firmy Neapco. Poniżej dokładne wyniki: 

 1. ALL WINDOWS
 2. NEAPCO
 3. ELSTEEL
 4. ADAMIETZ
 5. PROTEA
 6. AGRO AS
 7. IAC
 8. POLREGIO
 9. LESAFFRE
 10. REMONDIS 
 11. BLYSS
 12. ORAS
 13. KNAUF INTERFER ALUMINIUM 
 14. KELVION
 15. MUBEA
 16. ZYSK
 17. IFM ECOLINK

W ramach turnieju wręczono także nagrody indywidualne: 

 • NAJMŁODSZY UCZESTNIK - Jan Ciasto (Adamietz)
 • NAJSTARSZY UCZESTNIK - Adam Chwałek (Agro As)
 • NAJSYMPATYCZNIEJSZA ZAWODNICZKA - Katarzyna Wasilewska (Elsteel)
 • KRÓL STRZELCÓW - Klaudiusz Mikołajczyk (All Windows)
 • NAJLEPSZY BRAMKARZ - Szymon Staniszewski (All Windows)

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.