Przejdź do sekcji:

Rusza VII edycja Mistrzowskiej Szkoły Biznesu OCRG

Mentoring Biznesowy (940×788 px)

Kolejna edycja Programu Mentoringu Biznesowego ma na celu, tak jak poprzednie, promocję idei mentoringu polegającą na przepływie wiedzy, doświadczenia i inspiracji na zasadzie Mistrz-Uczeń. Daje młodym przedsiębiorcom okazję do nauki biznesu od opolskich szefów, menedżerów, którzy osiągnęli zawodowy sukces w swoich dziedzinach. Na zgłoszenia  czekamy od 23.01.2023 do 13.02.2023 r.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Dla młodych przedsiębiorców w poprzednim roku rozwój firmy był nie lada wyzwaniem, z jednej strony musieli wykazać się dużą elastycznością, konsekwencją w działaniu oraz pomysłowością nad ulepszaniem swojej oferty, z drugiej natomiast umiejętnością zarządzania personelem, finansami oraz wywiązywaniem się ze zobowiązań i należności finansowych. Do projektu mogą zgłaszać się osoby, które prowadzą firmę na terenie woj. opolskiego działającą nie dłużej niż 5 lat. 

Dla kogo jest ten program? – Najkrócej mówiąc: dla ludzi z pomysłami na własny biznes, którzy chcą w sześć miesięcy nauczyć się tego, jak uczynić biznes bardziej efektywnym. Nie jest to oczywiście jedyna droga, ale jest to droga szybka i skuteczna – podkreśla Andrzej Drosik, wieloletni dyrektor Zakładów Produkcyjnych Nutricia i jeden z mentorów w programie. Uczestnicy projektu, oprócz spotkań i opieki mentora, będą też mogli skorzystać z pomocy prawnej czy szkoleń, które zorganizuje dla nich OCRG. – Czerpanie z wiedzy i doświadczenia wybitnych ludzi biznesu z naszego regionu to rzecz nie do przecenienia. Cieszymy się, że w tegorocznej edycji grono mentorów powiększyło się o nowe osoby, dzięki czemu zakres tematyczny VII edycji programu jest jeszcze szerszy – dodaje dyrektor OCRG Tomasz Hanzel. 

Do grona mentorów dołączyli:

  • Agnieszka Kossakowska, Senior Finance Manager w International Automotive Components Group, w którym odpowiada za tworzenie i optymalizację procesów finansowych dla obszaru Europy i Indii oraz wykładowczyni w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. 
  • Adrian Kajda, twórca aplikacji mobilnej Fuelio, produktu używanego przez miliony osób na całym świecie oraz od roku 2017 mentor w programie akceleracyjnym dla startupów Google For Startups, z pewnością wesprze swoim doświadczeniem osoby, które stawiają pierwsze kroki w cyfrowym świecie. 
  • Paweł Zieliński, który zawodowo zajmuje się finansami od ponad dwudziestu lat, a od 2002 pełni funkcję dyrektora finansowego w spółce Multiserwis Sp. z o.o. oraz Regionie Polska grupy kapitałowej Bilfinger SE. 

Jak się zgłosić do Programu? Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.ocrg.opolskie.pl w zakładce Projekty/Mentoring Biznesowy, a następnie wysłać na adres invest@ocrg.opolskie.pl

Konferencja prasowa inaugurująca VII edycję Programu Mentoringu Biznesowego z udziałem Szymona Ogłazy, członka Zarządu Województwa Opolskiego, Tomasza Hanzla, dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, mentorów Agnieszki Kossakowskiej i Adriana Kajdy oraz uczestniczki minionej edycji programu, Sandry Jagielskiej odbędzie się w poniedziałek 23.01. o godz. 12.30 w sali konferencyjnej im. Znaku Rodła w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu. 

Więcej aktualności

Ważne
_mentoring

Jak uczynić biznes bardziej efektywnym? Skorzystaj z wiedzy mistrzów

Informacja
Ważne
5-5-info

DZIAŁANIE 5.5 ADAPTACYJNOŚĆ PRACODAWCÓW I PRACOWNIKÓW - zmiany w regulaminie

Nabór
Ważne
Plakat konferencja Olesno_1 - okładka II

Sztuczna inteligencja w nauce, biznesie i samorządzie tematem konferencji w Oleśnie

Informacja
Ważne
SMEOrigin-WEB

Nabory na zwiększenie konkurencyjność MŚP w sektorze spożywczym w toku

Informacja
Ważne
IMG_2643

Podsumowanie 2023 oraz plany OCRG na najbliższe miesiące

Informacja
Ważne
kk4

Kozły Biznesu 2023 przyznane

Informacja
Ważne
5

Nabór wniosków do działania 5.5. Lista wniosków rekomendowanych do oceny

Informacja
Ważne
webinar

INTERREG - nabory wniosków w 2024 roku

Informacja
Ważne
Podrecznik-wnioskodawcy-i-beneficjenta-Funduszy-Europejskich-na-lata-2021-2027-w-zakresie-informacji-i-promocji

Aktualizacja "Podręcznika wnioskodawcy i beneficjenta FEO2021-2027

Informacja
Ważne
IMG_2046

OCRG gra razem z WOŚP!

Informacja
Ważne
post_facebook

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Informacja
Ważne
1212_opolskie_wspiera_2022_akcja (1)

Pomagaj lokalnie. Kupuj u swoich.

Informacja
Ważne
Zrzut ekranu 2023-12-07 123419

Współpraca międzynarodowa na rzecz rozwoju obwodu Iwano-Frankiwskiego

Informacja
Ważne
bh_5-5

Minął termin naboru wniosków do działania 5.5.

Nabór
Ważne
8

Misja gospodarcza opolskich przedsiębiorców do Saksonii

Informacja
Ważne
m3

Podsumowanie VII edycji Mentoringu Biznesowego za nami

Informacja
Ważne
a10

Satysfakcja z pracy a wypalenie zawodowe

Informacja
Ważne
ambasada biznesu

Przeciwdziałanie stresowi w pracy i wypaleniu zawodowemu tematem spotkania Ambasady Biznesu OCRG

Informacja
Ważne
info 2

Działanie 5.5 i 5.11 - terminy naborów

Informacja
Ważne
DSC00546-Poprawione-NR (Copy)

Wyróżnienia dla firm budujących regionalną gospodarkę

Informacja

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.