Przejdź do sekcji:

Wydłużono termin przyjmowania zgłoszeń w konkursie Wiktoria

logo Wiktoria
Zobacz inne aktualności z katergorii:
Konkurs

Do 15 sierpnia można jeszcze zgłaszać firmy – kandydatki do ogólnopolskiego konkursu gospodarczego WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców. Jego celem jest upowszechnianie zasad etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej oraz wspieranie przedsiębiorczości i inicjatyw gospodarczych.

Konkurs organizuje Warszawska Izba Przedsiębiorców we współpracy z samorządami terytorialnymi i gospodarczymi z całej RP. W przesłanym komunikacie (załączamy poniżej) poinformowała ona o wydłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń – do 15 sierpnia. Podała także, że do XIX edycji konkursu nominowanych zostało ponad 600 firm z całej Polski.

„(…) to największa liczba uczestników od kiedy organizujemy plebiscyt” -- mówi Waldemar Piórek, pomysłodawca konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców i prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców. – „Jest to dla nas sygnał, że konkurs taki jak nasz jest potrzebny w polskim środowisku biznesu. Tak duże zainteresowanie to również potwierdzenie renomy oraz informacja, że plebiscyt na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń gospodarczych w kraju”.

Do udziału w tym przedsięwzięciu zachęcamy także firmy z Opolszczyzny! OCRG jest patronem honorowym wydarzenia, a nasz Klub 150 - patronem medialnym.

Zgodnie z regulaminem prawo do nominacji firm do konkursu WIKTORIA mają: jego organizator, samorząd terytorialny i gospodarczy oraz ambasadorzy marki. Firmy mogą się też zgłosić do udziału same, przesyłając formularz konkursowy. Nominację od organizatora otrzymają po sprawdzeniu ich referencji.

Kapituła konkursu ocenia m.in. progres zatrudnienia w firmie w porównaniu z rokiem ubiegłym; wprowadzanie innowacji i nowych technologii; korzystanie i rzetelne rozliczenie unijnych dotacji; a także rekomendacje i referencje oraz dyplomy i nagrody.

Tegoroczna edycja konkursu będzie już dziewiętnastą. W ciągu poprzednich osiemnastu w konkursie uczestniczyło w sunie 6150 firm, a statuetki Wiktorii przyznano 656 przedsiębiorstwom. Tegoroczne nagrody – jak informuje organizator – wręczone zostaną podczas wielkiej gali, która odbędzie się 22 października w Warszawie.

W imieniu organizatorów – zapraszamy i zachęcamy do udziału! Co ważne – udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.