Przejdź do sekcji:

Wizyta przedstawicieli Opolszczyzny na targach w Monachium

4123

Wymiana doświadczeń, podpatrywanie nowinek technicznych a także kontakty umożliwiające rozwój zarówno całej działalności jak i wytwarzanych produktów to m.in cel zorganizowanej przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki wizyty w Bawarii.  

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Internationale Automobil-Ausstellung to nowe wcielenie frankfurckiej wystawy motoryzacyjnej odbywającej się co dwa lata na przemian z Paris Motor Show, które jest największym i jednym z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej. Wymiana doświadczeń, najnowsze technologie oraz nawiązywanie międzynarodowej współpracy, której efekty warto wcielać z życie w naszym regionie, nie byłyby możliwe, gdyby nie Fundusze Europejskie. 

Dzięki OCRG przedstawiciele opolskich przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu uczestniczą w kilkudniowej wizycie w Monachium. Delegacja, której przewodniczą dyrektorzy OCRG Tomasz Hanzel i Michał Wojczyszyn, wzięła m.in. udział w targach IAA Mobility oraz odwiedziła Instytut Badawczy EDAG.

W wyprawie do Monachium udział wzięli przedstawiciele: Izby Gospodarczej Śląsk, Parku Naukowo-Technologicznego w Opolu, Opolskiej Izby Gospodarczej, WeWire, GT Trailers, GTV Bus, Bromsok Trucks, Politechniki Opolskiej, Gronek Transport, Hengst Filtration, Energetyki Cieplnej Opolszyzny S.A., Naczelnej Organizacji Technicnej NOT, Weegree oraz Puky Polska.  

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.