Przejdź do sekcji:

System akredytacji Instytucji Otoczenia Biznesu

info

W celu zapewnienia prawidłowego oraz odpowiedniego poziomu usług świadczonych przez IOB skierowanych do MŚP, Samorząd Województwa Opolskiego uruchomił system akredytacji IOB, którego operatorem będzie Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki. Nabór wniosków o akredytację rozpoczyna się 12.04.2024 i  ma charakter ciągły.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Instytucje Otoczenia Biznesu (IOB), jako element wypełniający lukę między mechanizmami rynkowymi a działaniami administracji publicznej, stanowią infrastrukturę przyspieszającą procesy rozwojowe oraz stanowią realizację wyznaczonych strategii przez przedsiębiorstwa. Najważniejsze informacje nt. akredytacji oraz potrzebne dokumenty poniżej. 

KTO MOŻE UBIEGAĆ SIĘ O AKREDYTACJĘ

  • O akredytację mogą ubiegać się podmioty bez względu na formę prawną, podmiot prowadzący działalność na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności, niedziałający dla zysku lub przeznaczający zysk na cele statutowe zgodnie z postanowieniami statutu lub innego równoważnego dokumentu założycielskiego – posiadający bazę materialną, techniczną i zasoby ludzkie oraz kompetencyjne niezbędne do świadczenia usług na rzecz sektora MSP oraz wpisujących w Profil zgodnie z załącznikiem nr 2 do Regulaminu - „Profile Instytucji Otoczenia Biznesu”

 

TERMIN, FORMA I MIEJSCE SKŁADANIA WNIOSKU O AKREDYTACJĘ

  • Nabór wniosków o akredytację ma charakter ciągły.
  • Wniosek w postaci załącznika nr 1 Formularz akredytacji wraz z załącznikiem nr 4 składany jest do podmiotu akredytującego tj. Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki w wersji elektronicznej poprzez skrzynkę ePUAP .

 

Po uzyskaniu przez IOB akredytacji MŚP z województwa opolskiego będą mogły ubiegać się o wsparcie. Szczegóły niebawem.

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.