Przejdź do sekcji:

Skuteczna i wydajna gospodarka odpadami tematem spotkania z przedsiębiorcami w kwietniu

image003

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Biuro Regionalne we Wrocławiu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Partner merytoryczny Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. j. SDZLEGAL Schindhelm serdecznie zapraszają na spotkanie biznesowe w Opolu w dniu 15.04.2024 w godzinach 10:00-13:00. nt.: „SKUTECZNA I WYDAJNA GOSPODARKA ODPADAMI W TWOIM PRZEDSIĘBIORSTWIE - W PRAWIE I W PRAKTYCE”

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Celem  spotkania będzie wyjaśnienie i zrozumienie zasad bezpiecznego i opłacalnego gospodarowania odpadami.

Odpowiedzialne i zgodne z prawem gospodarowanie odpadami w przedsiębiorstwie nie ogranicza się jedynie do odpadów komunalnych. To również konieczność poznania obowiązków związanych z wytwarzanymi opakowaniami, bateriami, akumulatorami czy sprzętem elektrycznym i elektronicznym.

Racjonalnie prowadzona gospodarka odpadami w firmie to konieczność stosowania się do wielu, niełatwych do interpretacji przepisów, ale i duży potencjał ekonomiczny.

O zagadnieniach z perspektywy prawnej opowiedzą: mec. Anna Specht-Schampera oraz mec. Agata Koba z Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy sp. j. SDZLEGAL Schindhelm  – radczynie prawne z wieloletnim doświadczeniem w branży!

Program spotkania:

Najbliższa możliwość pozostawienia auta znajduje się w wielopoziomowym parkingu w centrum przesiadkowym Opole Główne, na parking można wjechać od ulicy Armii Krajowej. 

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.