Przejdź do sekcji:

Pożyczki dla przedsiębiorców - darmowe szkolenie

webinar

Jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą, który prowadzi działalność gospodarczą lub zamierzają realizować inwestycje w województwie opolskim? To szkolenie jest dla Ciebie!

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

W związku z dużym zainteresowaniem zapraszamy na kolejne webinarium pn. „Inwestuj w Opolskiem – pożyczki dla przedsiębiorców”, które odbędzie się już w najbliższy wtorek.

Webinarium moderować będzie organizator - Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie. O swojej ofercie pożyczkowej opowiedzą przedstawiciele Fundacji Rozwoju Śląska w Opolu. Start: 24 stycznia 2023 r. o godzinie 10:00

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do  23 stycznia 2023 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a następnie otrzymanie na adres e-mail potwierdzenia od organizatora (na koniec rekrutacji). W przypadku dużej liczby chętnych, organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji lub wyznaczenia kolejnego terminu webinarium. Udział jest bezpłatny.

Dla kogo

Dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub zamierzają realizować inwestycje w województwie opolskim.

Program webinarium

  • 10:00–10:10 Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne
  • 10:10–10:20 Ogólne informacje na temat aktualnej oferty pożyczkowej dla MŚP
  • 10:20–10:45 Zasady ubiegania się o wsparcie
  • 10:45–11:00 Oferta Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim oraz przedstawienie usługi INNOPOINT
  • 11:00 Pytania i odpowiedzi, podsumowanie spotkania.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
ul. Słowiańska 19,
48-300 Nysa
tel.: 77 448 25 86, 77 448 99 63
e-mail lpi.nysa@opolskie.pl

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.