Przejdź do sekcji:
Logotypy_poziom

Nabór wniosków do działania 5.5. Lista wniosków rekomendowanych do oceny

5

Szanowni Państwo,

 
informujemy, że w związku z bardzo dużą ilością złożonych wniosków w ramach naboru dotyczącego podnoszenia kompetencji i kwalifikacji przez pracodawców i ich pracowników Działanie 5.5, zgodnie z Regulaminem rekrutacji i udzielania wsparcia § 8 ust. 6 i 7, Operator opublikuje listę wniosków oczekujących w dniu 15.04.2024 r.


Obecnie trwa weryfikacja złożonych wniosków. Po opublikowaniu listy wniosków oczekujących, umowy z Wnioskodawcami będą podpisywane sukcesywnie.


Dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie.


Zgodnie z Regulaminem rekrutacji udzielania wsparcia w projekcie Adaptacyjność Pracodawców i Pracowników poniżej publikujemy listę wniosków rekomendowanych do oceny.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Jednocześnie informujemy, że na podany w formularzu adres mailowy sukcesywnie wysyłamy prośbę o przesłanie dokumentów umożliwiających weryfikację statusu przedsiębiorstwa. Od momentu wezwania Wnioskodawca będzie miał 10 dni roboczych na przesłanie mailowo kompletu dokumentów.

Nabór w ramach projektu "Adaptacyjność pracodawców i pracowników" zakończył się w dniu 11.12 2023. W ramach projektu osoby dorosłe  mogły starać się o dofinansowanie do kursów podnoszących kwalifikacje lub kompetencje spośród szkoleń dostępnych w Bazie Usług Rozwojowych PARP. Dofinansowanie to oferowane było w ramach refundacji. 

 #FunduszeEuropejskie

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.