Przejdź do sekcji:

Multimedalista poprowadzi warsztaty dla kadry menadżerskiej

Artur Partyka
Zobacz inne aktualności z katergorii:
News

Co łączy medalistę i milionera? Czy łatwiej osiągnąć sukces w sporcie czy w biznesie? To pytania, na które 24 września podczas warsztatów dla kadry menadżerskiej w Kluczborku, odpowiadać będzie multimedalista mistrzostw świata, Europy i igrzysk w skoku wzwyż Artur Partyka.

Artur Partyka to zdobywca dwóch medali olimpijskich, medalista mistrzostw świata i Europy w skoku wzwyż, a poza tym bardzo znana i lubiana postać polskiego sportu. Podczas warsztatów „Sukces w sporcie, sukces w biznesie – od strategii do skutecznego przywództwa” poprowadzi rozmowę motywacyjną z przedstawicielami kadry menadżerskiej opolskich firm.

Nie będzie to jedyny punkt warsztatów, które towarzyszyć będą III Turniejowi Piłkarskiemu Opolskich Firm o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego. O dojrzałym przywództwie, zaangażowanych liderach i budowaniu organizacji wedle Strategii Lean mówić będzie Radosław Drzewiecki z Lean Passion. Podczas tego warsztatu rozmawiać będziemy o komunikowaniu wspólnych celów, budowaniu świadomości pracowników czy… gemba coaching.

Równolegle do warsztatów bój na terenie Wojewódzkiego Kampusu Sportowo-Rekreacyjnego Stobrawa w Kluczborku, czyli na stadionie MKS-u Kluczbork, toczyć będą drużyny piłkarskie opolskich firm. Będzie ich w tym roku aż 21. – Chętnych było znacznie więcej, ale ze względów organizacyjnych i logistycznych musieliśmy ograniczyć liczbę drużyn – mówi Magdalena Możdżeń z działającego w ramach OCRG Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

W zmaganiach piłkarskich udział wezmą drużyny: SBB Energy (dawny Remak Rozruch), PROTEC, Diehl Controls, APN Service, PZ Stelmach, Mondelez, Nutricia, Broekelmann, Narzędziownia Pszenica, Schattdecor, Lesaffre, ING Bank, ZNDCE, A.Berger, Adamietz, Kelvion, Opolgraf, Alu-pro, Browaru Namysłów oraz firmy Chespa, która bronić będzie tytułu zdobytego aż w dwóch poprzednich edycjach imprezy. Swoją drużynę wystawi też Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

- Nowością tegorocznego turnieju piłkarskiego jest to, iż do udziału w nim zostały zaproszone również firmy członkowskie Opolskiej Loży BCC, Izby Gospodarczej „Śląsk” i Opolskiej Izby Gospodarczej. W rozgrywkach mogą więc uczestniczyć firmy zrzeszone nie tylko w Klubie 150, ale również w innych opolskich instytucjach otoczenia biznesu, z którymi niedawno podpisaliśmy porozumienie o współpracy – mówi Iwona Święch-Olender, kierownik Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

Celem imprezy jest integracja pracowników, wzrost rozpoznawalności marek opolskich firm oraz możliwość tworzenia bezpośrednich, nieformalnych kontaktów pomiędzy pracownikami i kadrą zarządzającą w opolskich przedsiębiorstwach. Trzy najlepsze drużyny otrzymają medale, a najlepszy zespół dodatkowo dostanie tytułowy puchar.

Gościem specjalnym turnieju i warsztatów będzie marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła, znany ze swych sportowych pasji.

Program warsztatów – w załączniku.

 

ARTUR PARTYKA urodził się 25 lipca 1969 r. w Stalowej Woli. Przygodę ze sportem rozpoczął w 1980 r. Skakał wzwyż ponad 20 lat. Reprezentował Polskę na najważniejszych imprezach lekkoatletycznych świata. W  1987 roku został mistrzem Europy juniorów, a rok później mistrzem świata juniorów. W dorobku ma dwa medale olimpijskie (Barcelona ‘92 – brąz; Atlanta ‘96 – srebro). Był dwukrotnym wicemistrzem świata (Stuttgart ‘93 i Ateny ’97)oraz  trzykrotnym  mistrzem Europy (Glasgow ’90; Walencja ’98; Budapeszt ’98). Jego rekord Polski w skoku wzwyż  - 2.38 cm - nadal nie został poprawiony.

Partyka jest powszechnie kojarzony z lekką atletyką. Komentuje imprezy sportowe, współpracuje przy organizacji mityngów Pedros Cup, halowych mityngów w Opocznie. Uczestniczy w wielu akcjach na rzecz promocji sportu, zarówno w szkołach, jak i w imprezach firmowych. Komentator lekkiej atletyki w telewizji POLSAT, związany ze stacją od 2010 roku. Zajmuje się również doradztwem i prelekcjami dla firm.

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.