Przejdź do sekcji:
Logotypy_poziom

Minął termin naboru wniosków do działania 5.5.

5-5-info

Od otwarcia naboru o godzinie 10:00 wpłynęło do nas około 550 wniosków od pracodawców z województwa opolskiego. Według naszych szacunków wyczerpaliśmy środki, jakie były przewidziane w ramach projektu  "Adaptacyjność pracodawców i pracowników". Nabór został zamknięty dziś (11.12.2023) o godzinie 15:00.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Nabór

Cieszy nas ogromnie zainteresowanie pracodawców dokształcaniem ich pracowników, ale jako że regulamin mówi, iż nabór zamyka się wraz z wyczerpaniem alokacji, informujemy, że wnioski można było składać dziś do godziny 15:00.

Zakres projektu

  • Limit do wykorzystania dla jednego pracodawcy będzie wynosił 50.000 zł
  • Poziom dofinansowania pojedynczej usługi rozwojowej nie przekroczy 80% kosztu usługi, a średnia kwota dofinansowania jednego uczestnika wyniesie 9 500,00 zł.
  • Kursy i szkolenia mają się rozpoczynać nie wcześniej niż 26 lutego 2024 r.
  • Wnioski będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną (link do ePUAP ułatwiający procedurę będzie dostępny w momencie uruchomienia naboru).
  • Udział w naborze mogą brać pracodawcy (także jednoosobowych działalności gospodarczych) oraz ich pracownicy.
  • Warunkiem koniecznym jest znalezienie usługi szkoleniowej w Bazie Usług Rozwojowych - https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

#FunduszeEuropejskie

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.