Przejdź do sekcji:

Minął termin naboru wniosków do działania 5.5.

bh_5-5

Od otwarcia naboru o godzinie 10:00 wpłynęło do nas około 550 wniosków od firm z województwa opolskiego. Według naszych szacunków wyczerpaliśmy środki, jakie były przewidziane na działanie 5.5. Adaptacyjność pracodawców i pracowników. Nabór został zamknięty dziś (11.12.2023) o godzinie 15:00.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Nabór

Cieszy nas ogromnie zainteresowanie firm dokształcaniem ich pracowników, ale jako że regulamin mówi, iż nabór zamyka się wraz z wyczerpaniem alokacji, informujemy, że wnioski można było składać dziś do godziny 15:00.

Zakres projektu

  • Limit do wykorzystania dla pracowników jednej firmy wynosił  50.000 zł
  • Dofinansowujemy 80% kwoty kursu, ale nie więcej niż 9.5 tys. zł na osobę.
  • Kursy i szkolenia mają się rozpoczynać nie wcześniej niż 26 lutego 2024 r.
  • Wnioski były przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną (link do ePUAP ułatwiający procedurę był dostępny w momencie trwania naboru).
  • Udział w naborze mogli brać właściciele firm (także jednoosobowych działalności gospodarczych) oraz ich pracownicy.
  • Warunkiem koniecznym było znalezienie usługi szkoleniowej w Bazie Usług Rozwojowych - https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.