Przejdź do sekcji:

Inwestuj w Opolskiem – pożyczki dla przedsiębiorców

portal_ue

Już 18 stycznia odbędzie się bezpłatne webinarium "Inwestuj w Opolskiem – pożyczki dla przedsiębiorców", podczas którego dowiedzieć się będzie można, jak otrzymać preferencyjną pożyczkę na rozwój firmy. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Webinarium, które moderować będzie Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie, odbędzie się 18 stycznia 2023 r. o godz. 10:00.  O swojej ofercie pożyczkowej opowiedzą przedstawiciele Fundacji Rozwoju Śląska w Opolu, a podczas spotkania przedstawione zostaną najważniejsze informacje dotyczące aktualnie oferowanych pożyczek dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw na inwestycje wspierające rozwój firm w regionie.

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do 17 stycznia 2023 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego, a następnie otrzymanie na adres e-mail potwierdzenia od organizatora (na koniec rekrutacji). W przypadku dużej liczby chętnych organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji lub wyznaczenia kolejnego terminu webinarium. Udział jest bezpłatny.

Dla kogo

Dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub zamierzają realizować inwestycje w województwie opolskim.

Program webinarium

  • 10:00–10:10 Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne
  • 10:10–10:20 Ogólne informacje na temat aktualnej oferty pożyczkowej dla MŚP
  • 10:20–10:45 Zasady ubiegania się o wsparcie
  • 10:45–11:00 Oferta Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim oraz przedstawienie usługi INNOPOINT  
  • 11:00 Pytania i odpowiedzi, podsumowanie spotkania.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

ul. Słowiańska 19
48-300 Nysa
tel.: 77 448 25 86, 77 448 99 63
e-mail lpi.nysa@opolskie.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.