Przejdź do sekcji:

II Opolski Kongres Gospodarczy // ZAREZERWUJ DATĘ!

II OPOLSKI KONGRES GOSPODARCZY_SM
Już 13 października zapraszamy na II Opolski Kongres Gospodarczy "Opolskie dla biznesu", który odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu!
Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

W imieniu Marszałka Województwa Opolskiego – Andrzeja Buły, Szymona Ogłazy – członka Zarządu Województwa oraz Tomasza Hanzla – dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki serdecznie zapraszamy na II  Regionalny Kongres Gospodarczy Opolskie dla Biznesu , który odbędzie się 13 października 2023 r. w godz. 9:00 – 14:00 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. 

II Regionalny Kongres Gospodarczy "Opolskie dla biznesu" to, podobnie jak zeszłoroczna edycja, pionierskie w skali regionu wydarzenie okołobiznesowe, którego celem jest promowanie i propagowanie innowacyjnych rozwiązań działających na rzecz gospodarki Opolszczyzny. Podczas prowadzonych przez ekspertów o ogólnopolskiej renomie 5 paneli tematycznych poruszone będą kwestie z zakresu najważniejszych zagadnień współczesności.

Rejestracja na wydarzenia odbywać się będzie drogą internetową pod adresem: https://opolskiedlabiznesu.pl/  Zarezerwuj 13 października!

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.