Przejdź do sekcji:

Firmy z Opolszczyzny nagrodzone!

1

Aż 6 firm w Województwa Opolskiego zostało nagrodzonych podczas gali XXV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości Przedsiębiorstwo Fair Play. Wyróżnienie jest tym większe, że niektóre z nich otrzymały dodatkowo nagrody specjalne.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Informacje o tym, że firmy z naszego regionu są nagradzane, cieszą podwójnie, dlatego było nam niezmiernie miło uczestniczyć w uroczystej gali XXV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości Przedsiębiorstwo Fair Play. W imieniu Województwa Opolskiego Tomasz Hanzel, dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki wręczył specjalne certyfikaty przedsiębiorstwom z naszego województwa, dla których etyka w biznesie jest szczególnie ważna.

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym, którymi są:

  • NESTRO Sp. z o.o. ze Starego Olesna
  • FUTURE POŁUDNIE Sp. z o.o. z Kędzierzyna-Koźla
  • KANCELARIA BEZPIECZEŃSTWO INFORMACJI z Opola
  • Moszna Zamek Sp. z o.o. z Mosznej
  • Multiserwis Sp. z o.o. z Krapkowic
  • Wodociągi i Kanalizacja „HYDROKOM” Sp. z o.o. z Kluczborka

Dodatkowo firma NESTRO Sp. z o.o. otrzymała Platynową Statuetkę, a Multiserwis Sp. z o.o. nagrodę specjalną Semper Fidelis za 20 lat uczestnictwa w programie. 

Sukces ma wielu ojców i tę maksymę także można odnieść do firm. Strategia, planowanie, wizja, pracowitość i wiele innych aspektów na pewno jest kluczowych.  Jednak bez ludzi, na których można polegać i którym można ufać, niewiele by się udało i to właśnie ww. aspekty podkreślano podczas gali XXV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości Przedsiębiorstwo Fair Play, która odbyła się 25 listopada 2022 roku w Warszawie. W specjalnie zaaranżowanych na tę okazję wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie uhonorowano podmioty gospodarcze kierujące się szeroko pojętymi zasadami uczciwości, rzetelności oraz wrażliwości społecznej. Program realizowany jest przez Fundację Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym, a afiliowany przy Krajowa Izba Gospodarcza (Polish Chamber of Commerce)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Brawo! 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.