Przejdź do sekcji:

Co łączy medalistę i milionera?

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Wydarzenie

„Sukces w sporcie, sukces w biznesie – od strategii do skutecznego przywództwa” – pod takim tytułem odbędą się warsztaty dla kadry menadżerskiej, które będą towarzyszyć III Turniejowi Piłki Nożnej Opolskich Firm o Puchar Marszałka Województwa.


Warsztaty oraz piłkarskie zawody odbędą się już 24 września br. w Wojewódzkim Kampusie Sportowo-Rekreacyjnym Stobrawa w Kluczborku. Kadra zarządzająca będzie mogła nie tylko dopingować pracowników zmagających się w rozgrywkach na boisku, ale również wziąć udział w warsztatach.

Warsztaty poświęcone filozofii lean pt. „Dojrzałe przywództwo, zaangażowani liderzy – budowanie organizacji wedle Strategii Lean” poprowadzi ekspert w tej dziedzinie Radosław Drzewiecki z LeanPassion. Będzie też wielka niespodzianka – o tym, „Co łączy medalistę i milionera” opowie gwiazda polskiego i światowego sportu: olimpijczyk, medalista mistrzostw świata i Europy, rekordzista w swojej dziedzinie, odnoszący również sukcesy w biznesie. Kto – tego jeszcze nie zdradzimy.

- Nowością tegorocznego turnieju piłkarskiego jest to, iż do udziału w nim zostały zaproszone również firmy członkowskie Opolskiej Loży BCC, Izby Gospodarczej „Śląsk” i Opolskiej Izby Gospodarczej. W rozgrywkach mogą więc uczestniczyć firmy zrzeszone nie tylko w Klubie 150, ale również w innych opolskich instytucjach otoczenia biznesu – mówi Iwona Święch-Olender, kierownik Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającego przy OCRG. Ponadto warsztaty odbywać się będą tym razem przy samej płycie stadionu, tak, by kadrze menedżerów nic z przebiegu eliminacji i ćwierćfinałów nie umknęło – dodaje.

Celem imprezy jest integracja pracowników, wzrost rozpoznawalności marek opolskich firm oraz możliwość tworzenia bezpośrednich, nieformalnych kontaktów pomiędzy pracownikami i kadrą zarządzającą w opolskich przedsiębiorstwach.

Trzy najlepsze drużyny otrzymają medale, a najlepszy zespół dodatkowo dostanie puchar Marszałka Województwa Opolskiego. Dwa poprzednie turnieje wygrali piłkarze z krapkowickiej Chespy, którzy w tym roku będą bronić tytułu. Zainteresowanie jest bardzo duże, już zgłosiło się ponad 20 firm.

Źródło informacji: Newsletter Klubu 150

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.