Przejdź do sekcji:

Zarządzanie i inwestycje w praktyce

1
Możliwość poznania doświadczenia wieloletnich praktyków zawodu, tajniki pracy, specyfika regionu, trudności i możliwości, jakie rysują się na horyzoncie oraz przykłady, przykłady i jeszcze raz przykłady. Swoją wiedzą dzieliliśmy się ze studentami Politechniki Opolskiej. 
Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci. To stare powiedzenie, choć ze względu na drugą cześć używane w negatywnym kontekście, posiada bardzo ważne i pożyteczne wskazanie. Przyzwyczajenia i wiedza nabyta w młodości potrafią decydować o późniejszych zachowaniach  i cechach człowieka. Odnosi się to także do sfery pracowniczej, dlatego w ramach wykładu, który odbył się w miniony poniedziałek w siedzibie Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, dzieliliśmy się ze studentami swoją wiedzą. 


Bez teorii i twardych podstaw teoretycznych trudno zbudować i doprowadzić do szczęśliwego końca ambitny projekt. Aby jednak odnieść sukces, przydatne, jeśli nie kluczowe, jest także doświadczenie, dlatego, podczas spotkania  z-ca dyrektora Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki Michał Wojczyszyn i Piotr Regeńczuk z Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera OCRG opowiedzieli studentom zarządzania o specjalności marketing menadżerski z Politechnika Opolska o doświadczeniu OCRG na linii inwestor - samorząd - społeczeństwo - fundusze unijne - ekologia - przedsiębiorcy.

Dziękujemy za spotkanie opiekun Katarzyna Lukaniszyn-Domaszewska a całej grupie za ciekawą dyskusję. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.