Przejdź do sekcji:

Wsparcie unijne dla biznesu

IMG_5402

Zapraszamy na rozmowę z Tomaszem Hanzlem, dyrektorem Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, o tym co udało się już zrobić, ale przede wszystkim o możliwościach, jakie daje przedsiębiorcom z Opolszczyzny nowa pespektywa finansowa FEO 2021-2027. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Rola funduszy europejskich w kreowaniu przestrzeni gospodarczej Opolszczyzny, wsparcie Samorządu Województwa Opolskiego dla przedsiębiorców oraz nowe możliwości dla biznesu związane z perspektywą finansową Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027 . Wśród poruszanych tematów omawiana jest także charakterystyka lokalnego biznesu oraz dostosowanie finansowanych z UE projektów wspierających mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z Opolszczyzny.

Doktoraty wdrożeniowe, prace badawczo-rozwojowe, wsparcie  MŚP w wymiarze krajowym i międzynarodowym, preferencyjne pożyczki inwestycyjne, możliwość inwestycji w nowe maszyny i sprzętu produkcyjny, a także  szkolenia zawodowe. To tylko niektóre z korzyści dla pracodawców i pracowników płynących z  Funduszu Europejskich dla Opolskiego 2021-2027. Więcej w rozmowie poniżej. 

Zachęcamy także do kontaktu z Punktem Informacji OCRG pod numerem telefonu 77 40 33 660.

Aktualny harmonogram naboru wniosków o dofinansowanie w ramach FEO  2021-2027 w załączeniu. 

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.