Przejdź do sekcji:

Solidna dawka wiedzy w lekkim wydaniu

śn1

O wyzwaniach i odpowiedzialności członków zarządu w dobie nadchodzącego kryzysu gospodarczego rozmawiali dziś uczestnicy śniadania biznesowego dedykowanego członkom zarządów małych i średnich firm z województwa opolskiego zorganizowanego przez WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy i OCRG. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

 Spotkanie networkingowe połączone z solidną dawką wiedzy, którego #OCRG jest partnerem, odbyło się dziś w Hotelu DeSilva Premium Opole. Witając gości Michał Wojczyszyn, zastępca dyrektora OCRG,  zaznaczył rolę Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki  jako jednostki zapewniającej wsparcia nie tylko poprzez dystrybucję funduszy unijnych, ale także udzielającej rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz informacji dzięki współpracy z partnerami i instytucjami prawnymi. W części warsztatowej zostały poruszone tematy z zakresu:

  • zabezpieczenia spółki pod kątem nadchodzącego kryzysu gospodarczego - jak przygotować się na niewypłacalność kontrahenta i jakie klauzule waloryzacyjne zastosować w dłuższej perspektywie inflacyjnej?
  • prawnych i gospodarczych skutków sankcji wprowadzonych przez Unię Europejską w związku z agresją Federacji Rosyjskiej na Ukrainę - jak weryfikować kontrahentów pod kątem list sankcyjnych oraz jaka jest odpowiedzialność członków zarządu w tym obszarze
  • aktualnych zmian w prawie, na które członkowie zarządu powinni zwrócić uwagę - m.in. zmiany w odpowiedzialności członków zarządu.
Śniadania biznesowe są cyklicznymi wydarzeniami, kolejne daty spotkań już niebawem. 

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.