Przejdź do sekcji:

Rewizyta w Ziemi Ognistej

1

W dalekiej Ziemi Ognistej w Argentynie rozwijany jest z powodzeniem miedzy innymi przemysł wydobywczy, a swoje siedziby mają tacy giganci z zakresu nowych technologii jak np. Samsung. W ramach rewizyty OCRG miało okazje zapoznać się ze specyfiką regionu i lokalnego przemysłu. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja
Nieco ponad miesiąc temu gościliśmy w Opolskiem delegację z Ziemi Ognistej w Argentynie, a teraz przyszedł czas na rewizytę. Delegacja #OCRG w osobach dyrektora Tomasza Hanzla oraz Przemysława Burtnego i Marcina Staniszewskiego z działu RSI odwiedziła m.in. Ushuaia’s Creative Hub, Ministerstwo Produkcji i Środowiska, Uniwersytet Tierra Del Fuego oraz takie firmy jak Globant, ACAF czy Ahumaderos Ushuaia.

Wizyta odbyła się w ramach Międzynarodowego Programu Współpracy Miejskiej i Regionalnej UE. Programu #IURC umożliwia współpracę bilateralną z regionami poza Unią Europejską w zakresie wdrażania dobrych praktyk dotyczących regionalnej polityki innowacji, w szczególności w zakresie wdrażania regionalnych specjalizacji inteligentnych. Program umożliwia również wymianę doświadczeń z innymi regionami spoza Unii Europejskiej w ramach sieci IURC.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.