Przejdź do sekcji:

Pomagaj lokalnie. Kupuj u swoich.

1212_opolskie_wspiera_2022_akcja (1)

To już czwarta odsłona wspólnej akcji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki oraz Radia Doxa mająca na celu promowanie regionalnych produktów oraz zakupu towarów i usług od lokalnych dostawców czy sprzedawców. 

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Idea łącząca inicjatorów akcji "Kupuj u swoich" to wspólne działanie dla dobra regionalnych przedsiębiorców. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki od początku działalności stawia sobie za cel wspieranie firm, pomoc w ich rozwoju, zarówno poprzez dofinansowania w infrastrukturę, ulepszanie produktów jak i kursy i szkolenia dla pracowników i pracodawców. Fundusze Europejskie to ogromna możliwość dla każdego z nas, także dla biznesu, ale oprócz dotacji, preferencyjnych pożyczek i bonów szkoleniowych, możemy działań w mniejszej, choć wcale nie mniej wartościowej, skali. 

– Robiąc zakupy zawsze warto zwracać uwagę, co i za ile kupujemy. W ramach wspólnej akcji z Urzędem Marszałkowskim oraz Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki zachęcamy, aby równie mocno zastanowić się od kogo kupujemy. Covid-19, wojna na Ukrainie, wciąż wszystkim nam dają się we znaki w kontekście gospodarki. Dlatego jeśli można, warto wybrać lokalnych dostawców czy sprzedawców – zachęca marszałek Andrzej Buła. Zobaczmy, kto nam jest potrzebny do życia, ale i komu my możemy pomóc, tak czy inaczej robiąc zakupy. Tym bardziej, że wytwórców dóbr niezbędnych nam również w czasie świąt, w naszym regionie nie brakuje. - dodaje. 

 Pamiętajmy - kupując u swoich, dbamy o bezpieczeństwo finansowe naszych rodzin, przyjaciół i znajomych. Razem możemy więcej! 

O akcji: https://doxa.fm/aktualnosci/region/przed-swietami-wspieraj-lokalnych-producentow/

Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.