Przejdź do sekcji:

Rozpoczęła się rezerwacja na II Opolski Wieczór Przedsiębiorczości

wieczor przedsiębiorczości
Współpraca sportu z biznesem, faktoring, sukcesja, budowanie dobrego zespołu - to tylko niektóre z zagadnień, które już w najbliższy czwartek będą poruszane podczas II Opolskiego Wieczoru Przedsiębiorczości.  
Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

II Opolski Wieczór Przedsiębiorczości odbędzie się w Stegu Arena Opole w czwartek 20.04.2023r. o godz. 17.00. Podczas spotkania będą czynne m.in. stoiska informacyjne: ZUS-u, Urzędu Skarbowego, Głównego Punktu Informacyjnego w Opolu oraz EUROPE DIRECT Opole.

W ramach spotkania przewidziano panele tematyczne, w ramach których będzie można uzyskać praktyczną wiedzę u fachowców z:
Potwierdzenie udziału prosimy przesyłać do dnia 18.04.2023 r. na adres oig@oig.opole.pl lub pod nr tel. 77 44 17 669 lub 600 433 458. Wstęp bezpłatny.


Więcej aktualności

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.