Przejdź do sekcji:

Przetarg na nieruchomość w Kędzierzynie-Koźlu

przetarg
Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Piastowskiej 20.

Zobacz inne aktualności z katergorii:
Informacja

Zachęcamy do zapoznania się przetargiem nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. Piastowskiej 20. Przedmiotem przetargu jest również działka o powierzchni 0,0611 ha, na której znajduje się budynek dawnej biblioteki, podpiwniczony o trzech kondygnacjach nadziemnych o powierzchni użytkowej 564,91 m2 i powierzchni piwnic 163,38 m2 .

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy działka przeznaczona jest pod teren usług nieuciążliwych. Nieruchomość poosiada dostęp do drogi publicznej. Budynek wyposażony jest w instalacje: wodną, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, energii elektrycznej, gazowej, odgromowej, c.o. sieciowe. Budynek znajduje się w gminnej ewidencji zabytków nieruchomych. Nieruchomość wolna jest od zobowiązań i obciążeń.

Szczegóły na stronie: https://bip.ocrg.opolskie.pl/1406/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.