Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Kontakt

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki

ul. Krakowska 38,
45-075 Opole

tel.: 77 403 36 00
fax.: 77 403 36 09
e-mail: biuro@ocrg.opolskie.pl

NIP: 754 289 87 97
REGON: 160128701

adres skrzynki ePUAP:
/OCRG_EPUAP/SkrytkaESP
lub
/OCRG_EPUAP/Skrytka

Inspektor Danych Osobowych: iod@ocrg.opolskie.pl

Kontakt w sprawie grantów:

77 40 33 615 / 604 

Kontakt w sprawie dofinansowania do szkoleń:

77 40 33 650 / 642

Dyrekcja

Dyrektor
Tomasz Hanzel
77 40 33 600
Z-ca Dyrektora
Aneta Grzegocka
77 40 33 671
Z-ca Dyrektora
Dariusz Mazurczak
77 40 33 659

Dział Przyjmowania i Oceny Projektów RPO

Kierownik
Agata Łanica
77 40 33 623
Główny Specjalista
Agnieszka Pienio
77 40 33 624
Główny Specjalista
Alina Skrzyńska
77 40 33 622
Starszy Specjalista
Andżelika Błaszczyk-Knop
77 40 33 635
Główny specjalista
Bianka Zdanowicz
77 40 33 635
Starszy Specjalista
Jakub Szczurek
77 40 33 622
Z-ca Kierownika Działu Przyjmowania i Oceny Projektów
Marta Kaliciak-Gebauer
77 40 33 635
Starszy Specjalista
Milena Gołąbek
77 40 33 624

Dział Rozliczeń Projektów RPO

Kierownik Działu Rozliczeń Projektów RPO
Małgorzata Gorska-Kokoszka
77 40 33 676
Główny Specjalista
Agnieszka Ryfka
77 40 33 673
Z-ca Kierownika Działu Rozliczeń Projektów RPO
Aneta Kauf
77 40 33 674
Inspektor
Anida Pietrek-Cebula
77 40 33 672
Podinspektor
Beata Jakubowska
77 40 33 673
Starszy Specjalista
Bożena Zając
77 40 33 673
Starszy Specjalista
Ewa Mazur
77 40 33 627
Główny Specjalista
Ilona Niemiec
77 40 33 676
Główny Specjalista
Kamila Magott
774033672
Podinspektor
Karina Rosikoń
77 40 33 628
Starszy Inspektor
Karolina Krawczyk
77 40 33 628
Starszy Specjalista
Michaela Pietrek-Stolarska
77 40 33 628
Główny Specjalista
Violetta Karwacka
77 40 33 674

Dział Kontroli RPO

Z-ca Kierownika Działu
Donata Karlak-Adamczyk
77 40 33 612
Starszy Specjalista
Joanna Pałac
77 40 33 626
Specjalista
Katarzyna Podkanowicz
77 40 33 626
Starszy Inspektor
Magdalena Jacheć
77 40 33 612
Starszy Specjalista
Sabina Barnaś
77 40 33 626

Dział RSI

Kierownik Działu Innowacji
Przemysław Burtny
77 40 33 643
Starszy Specjalista
Adam Gliński
77 40 33 668
Główny Specjalista
Ewa Mazur
77 40 33 643
Specjalista
Joanna Żurawska
77 40 33 606
Główny Specjalista
Marcin Kula
77 40 33 669

Dział Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera

Kierownik Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
Magdalena Możdżeń
77 40 33 648
Główny Specjalista
Anna Tęgosik
77 40 33 646
Główny Specjalista
Iwona Hemon
77 40 33 645
Główny Specjalista
Joanna Mączko
77 40 33 646
Specjalista
Katarzyna Wałach-Głogiewicz
77 403 36 45
Zastępca Kierownika Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
Piotr Regeńczuk
77 40 33 648

Dział Wsparcia Przedsiębiorczości

Kierownik Działu Przedsiębiorczości
Maria Woźniak
77 40 33 641
Główny Specjalista
Anna Janc
77 40 33 641
Główny Specjalista
Roland Kulig
77 40 33 643

Dział Finansowo-Księgowy

Kierownik
Alicja Wencel
77 40 33 608
Główna Księgowa
Małgorzata Ruksza
77 40 33 603
Inspektor
Agnieszka Pastuszko
Główny Specjalista
Bożena Kornel
77 40 33 619
Starszy Specjalista
Ewa Malewicka-Ziemba
774033611
Specjalista
Joanna Dziewulak
77 40 33 614

Dział Organizacyjno-Administracyjny

Kierownik Działu Organizacyjno-Administracyjnego
Łukasz Krawczyk
77 40 33 636
Starszy Specjalista
Agnieszka Buczek
Starszy Specjalista
Barbara Mrożek
77 40 33 631
Specjalista
Bożena Stafij
774033634
Starszy Specjalista
Ewa Warzyc
77 40 33 600
Sekretarka
Katarzyna Pikuła
77 40 33 600
Główny Specjalista
Katarzyna Smolińska
77 40 33 631
Sekretarka
Magdalena Jasnowska
77 40 33 600
Główny Specjalista
Marta Hofman
77 40 33 630
Główny Specjalista
Marzena Kusz
77 40 33 634
Starszy Informatyk
Łukasz Michniewicz
77 54 16 395

Zespół Radców Prawnych

Radca Prawny
Mirela Perczak
Radca Prawny
Urszula Kolasińska
77 40 33 670

Dział Odwołań i Windykacji

Kierownik
Małgorzata Karwasiecka
77 44 33 637
Główny Specjalista
Magdalena Zapotoczna
77 40 33 679
Starszy Specjalista
Michał Nowak
77 40 33 661

Stanowisko do spraw audytu wewnętrznego

Audytor Wewnętrzny
Sylwia Frącz
77 40 33 634

Dział Informacji i Promocji

Starszy specjalista
Jacek Baranowski
Kierownik
Katarzyna Kownacka
kom.: +48 533 314 470
Starszy Specjalista
Marta Dudek

Dział Wsparcia Kadr dla Gospodarki

Kierownik
Michał Durzyński
77 40 33 616
Pomoc administracyjna
Aldona Radom
774033642
Poinspektor
Aleksandra Libera
77 40 33 663
Specjalista
Anna Luboch
774033615
Specjalista
Anna Zieleń-Kołoczek
774033604
Główny Specjalista
Helena Ząbek-Mzyk
77 40 33 615
Zastępca kierownika
Justyna Warzecha-Michlik
77 40 33 604
Podinspektor
Kacper Pokusa
77 40 33 663
Starszy Specjalista
Kamila Jedlikowska
77 40 33 622
Starszy Specjalista
Katarzyna Sobczak
77 40 33 665
Podinspektor
Katarzyna Trzepizur
774033665
Starszy Specjalista
Magdalena Moj-Gola
77 40 33 642
Starszy Specjalista
Maria Staniszewska
77 40 33 635
Pomoc administracyjna
Michał Rurynkiewicz
Inspektor
Monika Królikowska
77 40 33 665
Pomoc administracyjna
Przemysław Dubina
774033604
Starszy Specjalista
Sabina Namyślik
77 40 33 665
Główny Specjalista
Sylwia Czuba
77 40 33 642
Główny Specjalista
Łukasz Kucharski
77 40 33 644

Dział Instrumentów Finansowych

Kierownik Działu Instrumentów Finansowych
Dorota Stanisławiszyn
77 40 22 675
Główny Specjalista
Anna Menzfeld
77 40 33 678
Specjalista
Piotr Stotko
77 40 33 677
Inspektor
Sandra Jasińska
77 40 33 678

Stanowisko do spraw kontroli zewnętrznych

Główny Specjalista
Jadwiga Szarkowska
77 40 33 610