Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Zapraszamy na spotkanie z chińskimi firmami!

Spotkanie
16.03.2017
Obraz Yung-pin Pao z Pixabay
Obraz Yung-pin Pao z Pixabay

Prezesi i wiceprezesi dziesięciu dużych, chińskich firm produkcyjnych będą gościć 20 marca w Opolu w ramach misji gospodarczej. Opolskich przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z Państwem Środka zapraszamy na spotkanie z gośćmi z Chin do opolskiego urzędu marszałkowskiego.

Spotkanie odbędzie się 20 marca w sali Orła Białego w opolskim urzędzie marszałkowskim na Ostrówku (ul. Piastowska 14). Potrwa od godz. 9:45 do godziny 11:15.

Chińskie firmy, które przyjadą do Opola do duże spółki, niejednokrotnie notowane na giełdzie. Działają w obszarze produkcji szyb, opon, felg do samochodów ciężarowych, produktów z granitu, produkcji oprogramowania, grafik komputerowych i animacji, a także  budownictwa i funduszy inwestycyjnych. Reprezentowane będą przez prezesów lub wiceprezesów zarządzających.

- W przypadku wielu z tych firm będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce. Ma ona charakter zapoznawczy – wyjaśnia Piotr Regeńczuk z Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działającego przy OCRG. - W razie dalszych pytań co do goszczących na Opolszczyźnie firm zapraszam do kontaktu – dodaje.

Pytania można przesyłać na adres: p.regenczuk@ocrg.opolskie.pl lub dzwoniąc na numer (77) 40 33 648.

Poniedziałkowe spotkanie na Ostrówku organizują: Zarząd Województwa Opolskiego, Gubernator Prowincji Fujian oraz dyrekcja Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. – Zapraszamy na nie serdecznie. Może ono stać się szansą na nowe kontakty biznesowe dające korzyść opolskim przedsiębiorcom – zaznacza dyrektor OCRG Roland Wrzeciono.

Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy też o potwierdzenie obecności na e-mail: p.regenczuk@ocrg.opolskie.pl