Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Zapraszamy na biznesowe randki we Wrocławiu

Informacja
23.05.2017

8 czerwca w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław odbędzie się kolejna, trzecia już edycja INVEST-PARK Business Mixer eventu dla przedsiębiorców nawiązującego formułą do znanych w Stanach Zjednoczonych szybkich randek.

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, jako partner tego wydarzenia - organizowanego przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną - serdecznie zaprasza przedsiębiorców z regionu do udziału w tegorocznej edycji Business Mixer. Termin rejestracji upływa 29 maja 2017 o godzinie: 15:30. Rejestrować się można przez stronę internetową: www.businessmixer.pl. Zachęcamy!

Organizatorzy na stronie internetowej wydarzenia podkreślają, że INVEST-PARK Business Mixer to event już uznany i na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń biznesowych w południowo-zachodniej Polsce. To także jedna z największych tego typu imprez w kraju. Po raz pierwszy spotkanie zorganizowano w listopadzie 2015 roku, druga edycja odbyła się w czerwcu 2016 roku. Business Mixer odniósł sukces frekwencyjny i biznesowy.

Na czym polega INVEST-PARK Business Mixer? Jego idea zaczerpnięta została z formuły „speed dating” pochodzącej z USA. Przedsiębiorcy spotykają się przy okrągłych stołach i każdy ma 2 minuty na zaprezentowanie swojej firmy. Koniec czasu sygnalizowany jest przez dźwięk dzwonka. Po tym jak wypowiedzą się wszyscy, przedsiębiorcy przesiadają się do następnych stołów, by zaprezentować się kolejnym uczestnikom. Takie spotkania to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, które mogą przerodzić się w stałą współpracę.

III edycja INVEST-PARK Business Mixer odędzie się 8 czerwca 2017 r. o godz. 16:00 w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław, al. Śląska 1, 54-118 Wrocław.

Więcej na stronie www.businessmixer.pl. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z organizatorem:

Izabela Małek – kom. 723 188 441

Małgorzata Włochal – kom. 887 886 611

 

(Informację przygotowano na podstawie materiałów Organizatora opublikowanych na stronie www.businessmixer.pl)