Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu zaprasza na bezpłatne warsztaty!

Informacja
18.04.2019

Dynamika rynku pracy sprawia, że co jakiś czas zadajemy sobie pytanie, w którym kierunku dalej rozwijać się zawodowo. Czy podnosić swoje dotychczasowe kwalifikacje, uzupełniać wiedzę o użyteczne rozwiązania z innych branż, czy może całkowicie się przekwalifikować? 

Dowiedz się jak różne są dziś możliwości rozwoju kariery - zapraszamy na bezpłatne warsztaty ROZWÓJ I KARIERA 2019 do Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu!

ROZWÓJ i KARIERA 2019 to cykl bezpłatnych warsztatów rozwoju profesjonalnych kompetencji i marki osobistej, przygotowanych we współpracy z kierownikami studiów podyplomowych WSB w Opolu. Wśród zaproponowanych 14 tematów warsztatów m.in. te z obszaru komunikacji, planowania, logistyki, brandingu, jak również tworzenia i wykorzystywania narzędzi IT, sprzedaży, zarządzania i bezpieczeństwa informacji. 

Wybierz warsztat dla siebie i wyślij zgłoszenie: 

Do udziału w warsztatach ROZWÓJ i KARIERA 2019 zapraszamy osoby, które chcą podnieść swoje dotychczasowe kompetencje zawodowe lub myślą o przekwalifikowaniu się w niedługim czasie. 

Każdy z warsztatów poprowadzi wykładowca studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu –udział jest zatem doskonałą okazją, by porozmawiać z praktykiem o możliwościach rozwoju zawodowego w danej branży. 

Zapisy na warsztaty prowadzone są jedynie za pośrednictwem formularza elektronicznego. Prosimy o dokładne zapoznanie się z terminami warsztatów, ponieważ część odbywa się symultanicznie. O możliwości udziału w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizator zastrzega sobie prawo odwołania warsztatu w przypadku małej liczby zgłoszeń lub innych zdarzeń losowych. 

Źródło informacji: materiały własne WSB