Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Weź udział w konkursie OPOLSKIE DLA RODZINY!

Konkurs
16.03.2018

Pracujesz w fajnej firmie, dla której rodzina i dobra atmosfera to wartość? Znasz przedsiębiorców, którzy szczególnie troszczą się o swoich pracowników? Sam jesteś pracodawcą, który dba o zespół? Weź udział w konkursie „Opolskie dla Rodziny”!

Celem tego konkursu jest wyróżnienie i promowanie najciekawszych działań służących wspieraniu rodziny oraz zachęcenie do podejmowania i propagowania działań prorodzinnych w regionie. Jedną z konkursowych kategorii jest „Opolski Pracodawca dla Rodziny”.

- Jestem głęboko przekonany, że pracodawców, którzy dostrzegają potrzebę wprowadzania w swoich firmach rozwiązań sprzyjających godzeniu obowiązków zawodowych i rodzicielskich oraz wdrażają udogodnienia uwzględniające sytuację życiową swoich pracowników jest wielu. Jednak niewiele się o tym mówi – zauważa marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła. – Dlatego zachęcam do wzięcia udziału w konkursie i skorzystania z okazji do pokazania mieszkańcom regionu prowadzonych przez nasze firmy działań na rzecz rodziny – dodaje.

Konkurs to kolejne przedsięwzięcie, które ma służyć budowaniu przyjaznego klimatu dla rodziny na Opolszczyźnie. Zwłaszcza, że zmiany demograficzne, jakich doświadcza województwo, mają kluczowe znaczenie dla przyszłego rozwoju regionu, a także dla komfortu i jakości życia jego mieszkańców. Konkurs „Opolskie dla Rodziny” ma być swego rodzaju „drogowskazem”, który podpowie co robić, by region opolski był miejscem coraz bardziej przyjaznym do zamieszkania, pracy i aktywności gospodarczej.

Konkurs kierowany jest nie tylko do przedsiębiorców, ale też gmin i powiatów oraz Partnerów Opolskiej Karty Rodziny i Seniora. Ma on wyróżnić najciekawsze działania służące wspieraniu rodzin, zachęcić kolejne podmioty do podejmowania działań prorodzinnych i budować przyjazny klimat dla rodziny.

Szczegółową informację o konkursie znaleźć można na stronie www.dlarodziny.opolskie.pl albo pod numerem tel. 77 44 82 200 lub adresem e-mail: rodzina@opolskie.pl.