Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Unijne wsparcie dla przedsiębiorców - spotkanie informacyjne

Spotkanie
26.01.2017
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay

„Dotacje dla przedsiębiorców z województwa opolskiego” – to temat spotkania informacyjnego, które odbędzie się 9 lutego w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. Zapraszamy na nie wszystkich zainteresowanych unijnym wsparciem przedsiębiorców!

Podczas spotkania omówione zostaną nabory dla przedsiębiorców z Opolszczyzny, które w tym roku planuje ogłosić Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, a także możliwości pozyskania dofinansowania na projekty badawczo – rozwojowe w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).

Prelegenci podpowiedzą też, jak i gdzie dostać wsparcie do projektów innowacyjnych i dotyczących nowych technologii, wdrażania wyników prac i innowacji w przedsiębiorstwach. Omówione zostaną także najpopularniejsze działania dla przedsiębiorców, w tym „Badania na rynek” czy „Kredyt na innowacje technologiczne”. Eksperci OCRG, ZAGA Fundusze Europejskie oraz mBanku będą też wskazywać na dobre praktyki, podpowiadać jak przygotować się do pozyskania unijnego dofinansowania i jak przygotować montaż finansowy, by po dotacje sięgnąć.

Głównym organizatorem spotkania jest mBank, a współorganizatorami Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Centrum Wystawienniczo – Kongresowe w Opolu oraz ZAGA Fundusze Europejskie. Partnerami wspierającymi: Business Centre Club Loża Opolska, Izba Gospodarcza „Śląsk” oraz Opolska Izba Gospodarcza.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zainteresowane firmy prosimy o przesyłanie zgłoszeń na formularzu załączonym poniżej najpóźniej do 2 lutego. Formularze trzeba słać na adres: invest@ocrg.opolskie.pl Prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z danej firmy.

Zapraszamy!