Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Targi, na których warto być

Ogłoszenie
13.07.2018

Na największe i najważniejsze targi na świecie poświęcone ogrodom zapraszają opolskich przedsiębiorców działających w tej branży lub z nią współpracujących organizatorzy wydarzenia. Kto zgłosi się za pośrednictwem OCRG, może liczyć na miejscu na atrakcyjny pakiet startowy.

Targi spoga+gafa w niemieckiej Kolonii odbędą się już po raz kolejny. Tegoroczną edycję zaplanowano na 2-4 września. To największe i najważniejsze na świecie wydarzenie dla wystawców i przedsiębiorców z branży ogrodniczej. Jak zapewniają ich organizatorzy – to właśnie podczas spoga+gafa  światowi producenci branży ogrodniczej przedstawiają swoje aktualne nowości, a wielkie marki i najciekawsi debiutanci prezentują główne atrakcje bieżącego sezonu.

Podczas tegorocznej edycji tego wydarzenia wszyscy miłośnicy ogrodów mogą oczekiwać różnorodnej i szerokiej palety ofert. Weźmie w niej udział ponad 2100 wystawców z całego świata, którzy zaprezentują swoje produkty, wyznaczając trendy i inicjując liczne wydarzenia zaplanowane na nadchodzące miesiące. Dla wszystkich tych, którzy chcą zdobyć sukces w branży ogrodniczej, Targi spoga+gafa 2018 to miejsce, w którym po prostu trzeba być!

Oprócz tradycyjnej i znanej wszystkim bywalcom imprezy wystawy Boulevard of ideas, w czasie tegorocznych targów spoga+gafa zaprezentowane zostaną rozwiązania w zakresie projektowania salonów sprzedaży wspólnie z POS Green Solution Islands. Omawiane też będą trendy w branży ogrodniczej, takie jak Smart Gardening Welt, Power Place Akku czy Outdoor Kitchen World.

Przedsiębiorcy z naszego regionu, którzy zechcą wziąć udział w wydarzeniu, a zgłoszą się na nie także za pośrednictwem i z pomocą OCRG, mogą liczyć na atrakcyjny pakiet startowy na miejscu. W nim m.in. bezpłatny wstęp na targi we wszystkie dni, przewodnik po wszystkich stoiskach oraz zaproszenia na VDG Happy Hour oraz IVG Garten Party.

Więcej informacji o pakiecie oraz targach i towarzyszących im wydarzeniach w materiałach załączonych poniżej. Zachęcamy też do kontaktu z Rolandem Kuligiem z Działu Innowacji OCRG, który przyjmuje zgłoszenia od opolskich firm zainteresowanych udziałem w Tragach Spoga+Gafa: r.kulig@ocrg.opolskie.pl, tel. 77 40 33 643.