Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Szukamy partnera do wspólnego projektu

Nabór
10.05.2017
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay
Obraz Peggy und Marco Lachmann-Anke z Pixabay

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ogłasza nabór na partnera, z którym ubiegać się będzie o dofinansowanie projektu „Operator podmiotowego systemu popytowego”. Warunek jest taki, by był to partner spoza sektora finansów publicznych. Na oferty czekamy do 31 maja.

Projekt „Operator podmiotowego systemu popytowego” realizowany będzie w ramach działania 7.5 Szkolenia, doradztwo dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw oraz adaptacyjność przedsiębiorstw Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020. Na rok 2017 przeznaczono na to działanie 26 mln zł. Partnerem OCRG w tym projekcie mogą być instytucje otoczenia biznesu działające w województwie opolskim.

Celem partnerstwa w projekcie ma być zwiększenie jego oddziaływania przez zaangażowanie podmiotu działającego na rzecz rozwoju gospodarczego regionu, dla którego jedną z głównych barier rozwojowych są negatywne trendy demograficzne oraz niedostosowanie potencjału przedsiębiorstw (MSP) oraz kwalifikacji ich pracowników do potrzeb regionalnej gospodarki.

Realizacja projektu ma zapewnić podnoszenie wiedzy i umiejętności przez przedsiębiorców i ich pracowników, tak by dostosować je do aktualnych wymogów rynku. Zdobywanie nowych kompetencji ma również służyć budowaniu przewagi konkurencyjnej firm z woj. opolskiego, co z pewnością przyczyni się do rozwoju przedsiębiorczości i do zwiększenia konkurencyjności Opolszczyzny. Z drugiej strony projekt umożliwi podniesienie poziomu aktywności zawodowej oraz bardziej efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich regionu.

Instytucje zainteresowane współpracą powinny złożyć wypełnioną ofertę współpracy, której wzór znajduje się wśród załączników poniżej, najpóźniej do 31.05.2017 r. Oferty muszą zostać złożone w siedzibie Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ul. Krakowska 38, 45-075 Opole z dopiskiem na kopercie „Operator podmiotowego systemu popytowego”.

Więcej szczegółów na temat naboru w regulaminie oraz załącznikach poniżej.