Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Poznaj swoich przyszłych kontrahentów

Wydarzenie
14.03.2017

Automotive CEE Day 2017 to doskonała okazja, aby spotkać wielu potencjalnych dostawców w jednym miejscu i czasie. Czwarte spotkanie zakupowe zaplanowano na 23 - 24 marca br. w Opolu.

Celem spotkania, które odbędzie się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, jest nawiązanie pierwszego kontaktu pomiędzy działami zakupów producentów pojazdów oraz dostawców pierwszego rzędu (Tier 1), a potencjalnymi poddostawcami.
Automotive CEE Day to jedno z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym atutem tego wydarzenia, docenianym przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B pomiędzy zainteresowanymi firmami. Dzięki temu uczestnicy samodzielnie kształtują swój harmonogram spotkań, precyzyjnie dobierając partnerów do rozmów.

Podobnie jak w poprzedniej edycji, potencjalni inwestorzy zagraniczni będą mogli nie tylko spotkać się z dostawcami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, ale także uzyskać informacje o możliwościach inwestycyjnych w Polsce, ofercie Opolszczyzny oraz Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W poprzedniej edycji wzięło udział 160 firm z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Przedsiębiorcy przeprowadzili łącznie blisko 900 bezpośrednich spotkań, zaaranżowanych poprzez specjalną platformę IT oraz kolejnych kilkadziesiąt zorganizowanych ad hoc na miejscu.

Wśród uczestników, którzy już potwierdzili swoją obecność na tegorocznych spotkaniach zakupowych, są przedstawiciele takich firm jak: Volkswagen Poznań, MAN Bus, FCA, Polaris, Eldisy, Gedia, Kirchhoff, Kongsberg Automotive Nexteer, Sanden i Sitech.

Organizatorem wydarzenia jest firma analityczna AutomotiveSuppliers.pl, a impreza została objęta patronatem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu są dostępne na stronie www.automotiveceeday.eu.
Źródło: Newsletter Klubu 150