Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Powalczą o tytuł "Grunt na medal"

Konkurs
27.04.2018
Miano
Miano "Gruntu na medal" dwa lata temu zdobył teren przy ul. Prudnickiej w Krapkowicach.

Wyłonienie i promocja terenów kompleksowo przygotowanych pod inwestycje – to najważniejszy cel konkursu „Grunt na medal”. Właśnie rusza jego ósma emisja!

Konkurs organizują co dwa lata Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) we współpracy z Marszałkiem Województwa Opolskiego oraz Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera (COIE) działającym w ramach Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki.

Do 4 czerwca starostowie, prezydenci, burmistrzowie oraz wójtowie gmin mogą zgłaszać do opolskiego COIE tereny - zarówno gminne, jak i prywatne - które ich zdaniem spełniają kryteria i zasługują na miano "Gruntu na Medal".

Zgłaszane działki muszą być objęte aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego wskazującym na przeznaczenie produkcyjne. Powierzchnia terenu nie może być mniejsza, niż 2 hektary.

Najlepsze zgłoszone tereny uzyskają pierwszeństwo przy wskazywaniu przez PAIH oraz Opolskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera lokalizacji potencjalnym inwestorom, a także będą promowane na forum międzynarodowym. Ponadto zwycięzcy Konkursu będą mogli prezentować logo „Grunt na medal” na wszystkich materiałach promocyjnych.

Zapytania oraz zgłoszenia terenów inwestycyjnych z województwa opolskiego prosimy kierować do Pana Piotra Regeńczuka (tel.: 77/ 40 33 648, email: p.regeńczuk@ocrg.opolskie.pl lub invest@ocrg.opolskie.pl.)

Wszelkie informacje, regulaminy i formularze zgłoszeniowe zamieszczamy poniżej.