Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Podsumujemy rok 2016 z agentem 007

Wydarzenie
12.12.2016

Podsumowanie gospodarczych wydarzeń roku w regionie, wystąpienie ekonomisty prof. Witolda Orłowskiego, wybór inwestycji i reinwestycji roku – to tylko niektóre atrakcje Świątecznej Gali Podsumowującej OCRG. Brytyjski wywiad MI6 donosi, że wpadnie na nią niejaki 007…

Gala odbędzie się 15 grudnia w domEXPO w Opolu. Swój udział w niej potwierdziło już ponad dwustu przedstawicieli firm, instytucji otoczenia biznesu, samorządów i… jeden bardzo znany agent Jej Królewskiej Mości. Podobno ma sprawdzać, dlaczego ostrym pikiem w górę rośnie atrakcyjność inwestycyjna Województwa Opolskiego; zgromadzić dane o najlepszym Centrum Obsługi Inwestora w kraju i… złożyć wniosek o dofinansowanie w jednym z naborów OCRG.

Humoru na Świątecznej Gali Podsumowującej OCRG na pewno nie zabraknie. Ale będzie też na niej szykownie i bardzo rzeczowo!

Gala przede wszystkim będzie okazją do podsumowania wydarzeń gospodarczych 2016 w Województwie Opolskim. W uroczystej oprawie omówione zostaną działania podjęte na rzecz opolskich firm w minionych 12 miesiącach, współpraca OCRG z instytucjami otoczenia biznesu czy prowadzone przez opolskie Centrum Obsługi Inwestora projekty.

Mowa również będzie o nowych inwestorach w regionie oraz firmach, które zdecydowały się rozbudować swoje fabryki na Opolszczyźnie. Uczestnicy Gali w elektronicznym głosowaniu przyznają też tytuł inwestycji i reinwestycji roku.

Gościem specjalnym wieczoru będzie znany ekonomista, doradca prezydentów i premierów prof. Witold Orłowski, który będzie mówił o tendencjach i trendach makroekonomicznych na 2017 rok, sytuacji geopolitycznej, wyborach w USA czy Brexicie.

Atrakcji dla ducha i ciała nie zabraknie. Będą też wielkie emocje i spektakularne zwroty akcji.

Wydarzenie organizują marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła i dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki Roland Wrzeciono. Partnerami Gali są: Izba Gospodarcza "Śląsk" i Opolska Izba Gospodarcza.