Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Opolska Marka 2017 - zgłoś się!

Konkurs
16.02.2018

Już po raz kolejny najlepsze produkty, usługi i przedsiębiorstwa mają okazję powalczyć o nagrody w prestiżowym konkursie "Opolska Marka" organizowanym przez zarząd województwa opolskiego. Zgłoszenia można wysyłać do 28 lutego!

W tegorocznej edycji konkursu wybrany też zostanie: najlepszy start-up roku 2017, najlepsza innowacja roku, najlepsze przedsiębiorstwo promujące region oraz najlepsze inicjatywy firm prowadzone w ramach tzw. społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR).

Celem „Opolskiej Marki” jest szerokie promowanie przedsiębiorstw działających w woj. opolskim na rynku krajowym i zagranicznym, rozpowszechnianie informacji o potencjale produkcyjnym, usługowym i innowacyjnym regionu, jak również promocja produktów i usług wyróżniających się na tle innych czy popularyzowanie wiedzy na temat jakości, nowoczesnych, zgodnych z normami ekologicznymi technologiach produkcji i efektywnych metodach zarządzania.

Tegoroczna edycja będzie już piętnastą! Jej finał zaplanowano na 18 kwietnia. Termin nadsyłania zgłoszeń mija natomiast 28 lutego. Zgłoszenia mogą składać sami przedsiębiorcy za pomocą kart zamieszczonych poniżej.

Więcej informacji o konkursie w regulaminie zamieszczonym poniżej oraz tu: http://www.opolskie.pl/region/promocja/opolska-marka/opolska-marka-2017/