Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Okazja do spotkania ws. wejścia na rynek amerykański

Informacja
05.03.2019
Obraz Ronile z Pixabay
Obraz Ronile z Pixabay

Organizacja rozwoju ekonomicznego amerykańskiego stanu Virginia Greater Richmond Partnership (GRP) poszukuje polskich firm zainteresowanych ekspansją i inwestycją na rynku amerykańskim.

W maju przedstawiciele GRP przylecą do Polski i chcieliby spotkać się z firmami, które szukają możliwości wejścia na rynek amerykański. Cel takich spotkań, planowanych na okres od 20 do 24 maja, to szczegółowe, indywidualne przedyskutowanię możliwości biznesowych oferowanych przez stan Virginia.

Jak informuje GRP w swoich materiałach – organizacja ta najbardziej zainteresowana jest spotkaniami z firmami operującymi w takich branżach, jak:  

  • usługi dla przedsiębiorstw
  • technologie informatyczne (IT)
  • finanse i ubezpieczenia
  • biotechnologia
  • łańcuchy dostaw (logistyka)
  • zaawansowana produkcja oraz
  • żywność i napoje.

Ale, jak zapewnia GRP, firmy reprezentujące inne branże także proszone są o zgłoszenia! Zainteresowani powinni kontaktować się z panią Agnieszką Pawełkowską (agnes@ggcllc.net, tel.: 001 703 798 3508. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 marca.

Więcej informacji o GRP i stolicy amerykańskiego stanu Virginie, Richmond można znaleźć na stronie:  https://www.grpva.com/wpcontent/uploads/2016/11/Poland_2017_pol_web.pdf

Źródło: na podstawie materiałów GRP i GGC

Załączniki: materiały przesłane przez GRP i GGC