Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Mistrz piłkarski i menadżer gwiazd poprowadzi warsztaty!

News
07.09.2017
Cezary Kucharski
Cezary Kucharski

Piłkarski mistrz Polski i menadżer gwiazd sportu Cezary Kucharski poprowadzi rozmowę motywacyjną dla przedsiębiorców w Kluczborku. W tym samym czasie na stadionie MKS-u Kluczbork rozgrywany będzie IV Turniej Piłki Nożnej Opolskich Firm o Puchar Marszałka Woj. Opolskiego.

„Ja czy my? Skuteczny team w sporcie i w biznesie” – to tytuł tej rozmowy motywacyjnej. Odbędzie się ona podczas warsztatów skierowanych do właścicieli i menadżerów firm, organizowanych przez podległe samorządowi województwa Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, 16 września na stadionie MKS-u w Kluczborku, równolegle z turniejem piłkarskim.

Kucharski, dziś menedżer m.in. Roberta Lewandowskiego, wcześniej reprezentant Polski i zawodnik Legii Warszawa, z którą zdobywał Mistrzostwo Polski i Puchar Ligi, grał też m.in. w hiszpańskim Realu Sporting de Gijón, Iraklisie Saloniki czy Stomilu Olsztyn. Po zakończeniu kariery sportowej, co ogłosił w 2006 roku, został właścicielem serwisu internetowego i licencjonowanym menadżerem piłkarskim. Reprezentuje m.in. Michała Kucharczyka, Michała Żyro, Krystiana Bielika, Mateusza Wieteskę i właśnie polską futbolową supergwiazdę – Roberta Lewandowskiego. Czy zdradzi, jakie kluby interesowały się czy interesują popularnym „Lewym” – zobaczymy ;)

Cezary Kucharski będzie jednym z ekspertów na warsztatach w Kluczborku. Drugim będzie Maciej Sasin - trener, coach, konsultant rozwoju organizacji, który pracował m.in. w grupie dilerskiej Audi. Podczas swojego warsztatu, zatytułowanego „Zarządzanie organizacją przez pryzmat budowania zaangażowania pracowników”, Sasin podpowie np. jak sprawić, by pracownicy dawali z siebie więcej oraz jakie są dobre praktyki w budowaniu zaangażowania pracowników.

W turnieju piłkarskim, który odbywać się będzie już czwarty rok z rzędu, weźmie udział 20 drużyn firmowych z całego regionu. – Zainteresowanie turniejem, jak co roku, było bardzo duże. Musieliśmy ograniczyć liczbę drużyn do dwudziestu, by móc sprawnie organizacyjnie przeprowadzić to wydarzenie. Decydowała kolejność zgłoszeń – mówi Magdalena Możdżeń, zastępca kierownika działającego w OCRG Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera.

- Nie ma milszego widoku dla marszałka województwa, który z wykształcenia jest trenerem piłki nożnej, niż zobaczyć, że tyle osób w regionie chce grać w piłkę – mówił podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła.

Tytułu podczas tych zawodów bronić będzie drużyna Chespy z Krapkowic, którą z pewnością pokonać spróbuje drugi w ub. roku zespół Narzędziowni Pszenica. Prócz tego swoje drużyny wystawiają w turnieju m.in. Grupa Azoty ZAK SA, Marcegaglia, Neapco, Browar Namysłów, Multiserwis, Adamietz, IFA Rotorion, FM Logistic czy Kelvion.

Zakończono już przyjmowanie zgłoszeń drużyn piłkarskich. Do 8 września przyjmowane są natomiast na adres m.moj@ocrg.opolskie.pl zgłoszenia na warsztaty.