Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

MBA Day w Opolu

Wydarzenie
13.06.2017

Cztery semestry, 10 modułów tematycznych, spotkania z praktykami. Efekt: nieoceniona wiedza oraz nowe kontakty biznesowe. Studia MBA startują już niedługo w Opolu.

Organizatorem jest Wyższa Szkoła Bankowa, która we Wrocławiu przeprowadziła już 14 edycji tego typu studiów. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki jest oficjalnym partnerem studiów.

- We Wrocławiu mamy za sobą już 14 edycji, a więc błędy okresu niemowlęcego udało nam się już wyeliminować – mówili organizatorzy studiów podczas MBA Day zorganizowanego dla Opolan zainteresowanych studiami (13.06.2017). - Prowadzący zajęcia są sprawdzeni i przetestowani. Prelegenci są praktykami, którzy zaświadczą jak ich studia MBA przełożyły się na późniejszą pracę. Te studia robi się dla wiedzy i dla zdobytych kontaktów - zachęcali.

MBA Day w Opolu zgromadziło ok. 20 osób zainteresowanych zapisaniem się na studia. W trakcie wykładu mieli oni okazję do wypełnienia testu kompetencji menadżerskich, który był wskazówką w jakim stopniu owe cechy posiadają, a nad którymi muszą popracować.

Krzysztof Kowalczuk poprowadził wykład dla kandydatów na doskonałych menadżerów „Skuteczne przywództwo - podejście praktyczne. Wskazał również literaturę, z która warto się zapoznać, bo ”kto nie czyta ten popełnia błędy”. Np: Brian Tracy „Jak przewodzą najlepsi liderzy”.

- Studia te są do bólu praktyczne. Znajdziecie na nich wszystko to co w ostatnich latach było wyznacznikiem postępu – mówił Krzysztof Kowalczuk.

Studia Master of Business Administration to najwyższy i najbardziej ceniony poziom edukacji związanej z biznesem. Są one skierowane do kadr menedżerskich, pomagają w rozwoju kariery oraz realizacji celów, poszerzają horyzonty i są także nieocenionym źródłem nowych kontaktów biznesowych. Menedżerowie realizujący studia MBA generują nową wartość dla swoich pracodawców, poprzez uzupełnienie wiedzy oraz aktualizację i udoskonalenie umiejętności.

- Uczelnia dostrzegając dynamiczny rozwój Opolszczyzny i lokujące się w regionie nowe inwestycje i związane z tym potrzeby rozwoju kadr menedżerskich, zdecydowała się stworzyć grupę opolską. To elitarne studia gwarantujące prestiż i networking – podkreśla Katarzyna Rybczyńska, koordynatorka Programu MBA w Opolu.

Program i wykładowcy to te same osoby, które prowadzą zajęcia w ramach edycji wrocławskiej czy chorzowskiej. Zmienia się jedynie miejsce prowadzenia zajęć, którym teraz będzie Opole.

Szczegółowe informacje można uzyskać na portalu www.studiamba.wsb.pl oraz w Biurze MBA w Opolu: tel. 694 077 585, 77 401 94 34.

Osoby zrekrutowane za pośrednictwem Partnera Studiów – OCRG – mogą liczyć na promocję przy opłacie wpisowej i postępowaniu kwalifikacyjnym - w wysokości 500 zł.

Źródło: Newsletter Klubu 150