Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Mamy to! Opolski projekt najlepszy!

News
09.11.2018

Unijny projekt „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2” został uznany za  najlepszy w Europie w kategorii ”Europejskie fundusze na rzecz doskonałości”. Nominowany przez unijnych ekspertów, wygrał w głosowaniu internetowym i  zdobył pierwszą nagrodę w konkursie VET Excellence Awards 2018.

Projekt „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”, realizowany przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji  w Opolu przy współpracy Opolskiego  Centrum Rozwoju Gospodarki, Politechniki Opolskiej i miasta Opole, zdobył nagrodę w  kategorii "Europejskie fundusze na rzecz doskonałości”. Nagrodę odebrał dziś dyrektor Regionalnego Zespołu Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu Lesław Tomczak. Gratulujemy i cieszymy się razem z uczestnikami projektu!

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2018 Komisja Europejska, we współpracy z grupą ekspertów, ogłosiła nominacje do nagród VET Excellence Awards 2018 za doskonałe kształcenie i szkolenie zawodowe. Celem nagród jest wyróżnienie najlepszych praktyk w Europie, związanych z kształceniem i szkoleniem zawodowym.

Przypomnijmy – projekt „Opolskie szkolnictwo zawodowe bliżej rynku pracy 2”, który zakończył się w tym roku, to m.in. spotkania uczniów z przedsiębiorcami, nowoczesne pracownie w szkołach, klasy patronackie, doradztwo zawodowe czy praktyki – a przede wszystkim uczniowie bliżej pracodawców. Niemal 9 milionów złotych przeznaczono na poprawę przygotowania do zawodu uczniów szkół zawodowych z całego województwa opolskiego.

Więcej o projekcie można przeczytać na stronie http://www.opolskie.pl/2018/06/sukces-projektu-dla-uczniow-szkol-zawodowych/. W październiku rozpoczęła się trzecia edycja tego projektu.

Źródło informacji: UMWO