Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Konkurs o nadanie statusu Opolskiego Regionalnego Klastra Kluczowego

Konkurs
07.12.2016
zdjęcie
zdjęcie
Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza konkurs o nadanie statusu Opolskiego Regionalnego Klastra Kluczowego w 2016 r. - Uchwała nr 2419/2016 Zarządu Województwa Opolskiego z dnia 24 lipca 2016 r. w sprawie przyjęcia regulaminu konkursu na Opolskie Regionalne Klastry Kluczowe.

Celem Konkursu jest wyłonienie klastrów o istotnym znaczeniu dla gospodarki regionalnej i nadanie im statusu Opolskiego Regionalnego Klastra Kluczowego

Adresatami  konkursu są koordynatorzy klastrów funkcjonujących na Opolszczyźnie i mających siedzibę w województwie opolskim.

Wniosek o nadanie statusu Opolskiego Regionalnego Klastra Kluczowego wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w formie papierowej oraz elektronicznej (płyta CD) do siedziby Opolskiego Centrum Rozwoju gospodarki w Opolu ul. Krakowska 38, 45-075 Opole. Aplikacje można składać do 14 grudnia 2016 r.

Termin zamknięcia konkursu publikowany jest z tygodniowym wyprzedzeniem. Wnioski nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane. Ogłoszenie wyników nastąpi niezwłocznie po podjęciu przez Zarząd Województwa Opolskiego uchwały w sprawie zatwierdzenia wyboru Opolskich Regionalnych Klastrów Kluczowych. Informacja o wynikach zostanie opublikowana na stronach internetowych: www.ocrg.opolskie.pl; www.opolskie.pl

W przypadku unieważnienia konkursu informacja ta zostanie podana do wiadomości na stronach internetowych: www.ocrg.opolskie.pl; www.opolskie.pl.