Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

MBA Day w Opolu

Spotkanie
13.09.2017
Obraz Gerd Altmann z Pixabay
Obraz Gerd Altmann z Pixabay

Dla zainteresowanych studiami MBA w Opolu to już ostatni moment na to, by złożyć swój akces na uczelni. Ostatnie dwa terminy rozmów kwalifikacyjnych to 19 i 30 września. MBA Day pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i pozwoli niezdecydowanym na podjęcie ostatecznej decyzji.
 

Od tego roku Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu uruchamia studia MBA. Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki będzie oficjalnym Partnerem studiów. MBA Day, czyli spotkanie poświęcone temu szczególnemu kierunkowi studiów podyplomowych, odbędzie się 13 września br. w hotelu DeSilva Premium Opole, przy ul. Powolnego 10. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 16:30. W programie przewidziano warsztat z Krzysztofem Kowalczukiem pt: "Skuteczne przywództwo - podejście praktyczne", a także networking przy poczęstunku.

Aby wziąć udział w warsztacie, wystarczy skontaktować się z Biurem Programu MBA lub wypełnić formularz dostępny na stronie uczelni. Szczegółowe informacje można uzyskać na portalu www.studiamba.wsb.pl oraz w Biurze MBA w Opolu: tel. 694 077 585, 77 401 94 34. Koordynatorem Programu MBA w Opolu jest Katarzyna Rybczyńska.

Studia Master of Business Administration to najwyższy i najbardziej ceniony poziom edukacji związanej z biznesem. Są one skierowane do kadr menedżerskich, pomagają w rozwoju kariery oraz realizacji celów, poszerzają horyzonty i są także nieocenionym źródłem nowych kontaktów biznesowych. Menedżerowie realizujący studia MBA generują nową wartość dla swoich pracodawców, poprzez uzupełnienie wiedzy oraz aktualizację i udoskonalenie umiejętności. Absolwenci tych studiów awansują na najwyższe stanowiska. Ponadto od 1 stycznia br. każdy, kto posiada dyplom MBA, może zasiadać w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

- Jeśli na pewnym etapie kariery zawodowej szukamy możliwości rozwoju lub otwarcia nowych perspektyw, studia MBA są najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu. - zauważa dr Katarzyna Mizera, dziekan WSB w Opolu. Studia MBA skierowane są do najbardziej wymagającego klienta, czyli kadry zarządzającej, reprezentującej prawdziwy biznes. – podkreśla dr Mizera – Oczekuje on praktycznej i najbardziej aktualnej wiedzy, świetnych wykładowców i trenerów, profesjonalnej obsługi, poczucia dobrze zainwestowanego czasu i wysokiej stopy zwrotu z tej inwestycji. Takie właśnie muszą byś studia MBA.

Słuchaczem MBA może zostać tylko osoba posiadająca co najmniej dwuletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych, a zakwalifikowanie na zajęcia MBA poprzedza rozmowa kwalifikacyjna, której rolą jest wyłonienie studentów najbardziej predestynowanych do tego typu kształcenia. Ostatnie dwa terminy rozmów kwalifikacyjnych to 19 i 30 września br. Liczba miejsc na studiach jest ograniczona. Osoby zrekrutowane za pośrednictwem Partnera Studiów – OCRG – mogą liczyć na promocję przy opłacie wpisowej i postępowaniu kwalifikacyjnym - w wysokości 500 zł.

Źródło: Newsletter Klubu 150