Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Do kogo trafi Opolska Marka?

Konkurs
03.02.2017

Jeszcze do 10 lutego br. można zgłaszać kandydatury do Opolskiej Marki. Ta prestiżowa nagroda zostanie przyznana opolskim przedsiębiorstwom w kilku kategoriach, m.in. „Eksport”, „Produkt”, „Innowacja” czy „CSR”.
 

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił kolejną, czternastą edycję konkursu „Opolska Marka”. Konkurs jest okazją do promowania potencjału gospodarczego województwa opolskiego na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych. Ideą konkursu jest wypromowanie najlepszych firm w regionie, w kilku kategoriach.

Kandydatów można zgłaszać do następujących kategorii: „Eksport”, „Innowacje”, „Usługa”, „Produkt spożywczy”, „Promocja regionu”, „Produkt”, „CSR - Przedsiębiorstwo dla regionu” oraz „Przedsiębiorstwo roku”. W każdej kategorii wręczone zostaną po dwie nagrody: dla mikro i małych firm oraz dla przedsiębiorstw średnich i dużych.

Laureaci zostaną wyróżnieni prestiżowym symbolem promocyjnym „Opolskiej Marki”. Wręczenie nagród poprzedzone będzie obradami jury, które zostanie powołane przez Marszałka Województwa Opolskiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 kwietnia br.

Nagrodę Opolskiej Marki w kategorii „Przedsiębiorstwo Roku” wybierze i przyzna Zarząd Województwa Opolskiego na podstawie zgłoszonych przez siebie kandydatur oraz kandydatur przedstawionych przez instytucje otoczenia biznesu (Opolska Izba Gospodarcza, Izba Gospodarcza „Śląsk”, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Loża Opolska BCC, Izba Rzemieślnicza w Opolu). Każda instytucja otoczenia biznesu może zgłosić maksymalnie dwóch kandydatów.

Do udziału w konkursie Zarząd Województwa zaprasza przedsiębiorstwa, które mają swoją siedzibę, oddział lub filię na terenie województwa opolskiego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lutego br.

Celem konkursu jest rozpowszechnianie informacji o potencjale produkcyjnym i usługowym, innowacyjności i możliwościach eksportowych przedsiębiorstw z województwa opolskiego. Jest to także okazja do promocji produktów i usług wyróżniających się na tle innych w regionie opolskim. Konkurs ma także popularyzować wiedzę na temat jakości; nowoczesnych, zgodnych z normami ekologicznymi technologii produkcji i efektywnych metod zarządzania.

Laureaci konkursu mogą m.in. używać bezterminowo znaku promocyjnego konkursu na swoich produktach czy materiałach reklamowych...

Więcej informacji na stronie www.opolskie.pl/2016/12/opolska-marka-2016-zapraszamy-do-udzialu-w-konkursie/.

Źródło: Newsletter Klubu 150