Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Deloitte zaprasza na spotkanie ws. firm rodzinnych

Spotkanie
27.03.2017
Obraz Pete Linforth z Pixabay
Obraz Pete Linforth z Pixabay

Trwałość biznesu rodzinnego; sukcesja czy wycena i wiarygodność firm rodzinnych – to tylko część tematów, które omawiane będą na organizowanym przez Deloitte w Opolu spotkaniu w ramach cyklu adresowanego dla właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych i prywatnych.

Cykl ten nosi tytuł „Wyzwania dla firm rodzinnych”. Spotkania w jego ramach odbędą się w wielu miastach Polski, m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy, Nowym Sączu, Gdańsku czy Szczecinie. Jedno z nich zaplanowano także w Opolu. Odbędzie się ono 20 kwietnia w Restauracji Wenecja na ul. Szpitalnej. Organizator wydarzenia, firma Deloitte zapowiada, że cykl ten jest okazją do dyskusji o wyzwaniach stojących przed firmami rodzinnymi w najbliższych latach.

W programie opolskiego spotkania są m.in. wystąpienia pt. „Firmy rodzinne a edukacja młodzieży”; „Jak zachować trwałość biznesu rodzinnego? Konstytucje rodzinne”; „Jeśli nie sukcesja, to co: scenariusze dla właścicieli firm rodzinnych”, „Ile są warte nasze firmy? Wycena i wiarygodność firmy rodzinnej” czy „Jak powstała moja firma? Nasze historie sukcesu”.

Wśród prelegentów, którzy mają opowiedzieć o historii sukcesu swojego przedsiębiorstwa będą: Ryszard Wójcik, założyciel i prezes wywodzącej się z Opola firmy Sindbad, największego przedsiębiorstwa przewozowego w kraju z historią sięgającą roku 1983; Ryszard Prozner, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, a wcześniej założyciel i współwłaściciel firmy Wielton S.A. i Jakub Prozner, prezes zarządu i właściciel firmy Promet S.A., wcześniej analityk kapitałowy w Trusco Capital Management (USA) oraz wiceprezes Global Investment Solutions (Royal Bank of Canada, Londyn).

Więcej informacji o wydarzeniu – w tym nt. rejestracji i warunków uczestnictwa – można znaleźć na stronie organizatora (www.deloitte.com/pl/rodzinne): https://www2.deloitte.com/pl/pl/pages/events/events/Wyzwania-dla-firm-rodzinnych-2016-Opole.html