Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Branża budowlana spotka się w Belgii

Wydarzenie
18.02.2019

Kilkudziesięciu przedstawicieli firm i instytucji otoczenia biznesu z województwa opolskiego weźmie udział w tegorocznym III Forum Polskich Przedsiębiorców branży budowlanej w Belgii. Współorganizatorem wydarzenia jest Województwo Opolskie.

To jedno z najważniejszych, zagranicznych wydarzeń kierowanych do polskich firm z branży budowlanej. W tym roku odbędzie się 21 marca o godz. 19.00 w Lodzkie House w Brukseli (szczegóły na plakacie).

- Będzie to z pewnością niepowtarzalna okazja do poznania nowoczesnych technologii wykorzystywanych w budownictwie. A co ważniejsze, do spotkania polskich i belgijskich przedsiębiorców, producentów i inwestorów w tej branży – zapewnia Roland Kulig, który z ramienia Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki zajął się współorganizacją wyjazdu opolskich przedsiębiorców na Forum.

Województwo Opolskiego reprezentować będzie liczna grupa przedsiębiorców, która do Belgii wyjeżdża wraz z przedstawicielami instytucji otoczenia biznesu w ramach projektu „Kooperacyjne Opolskie – profesjonalne otoczenie biznesu II”.

- Oprócz udziału w Forum, w trakcie tej kilkudniowej wizyty w Belgii, trwającej od 20 do 23 lutego, nasi przedsiębiorcy odwiedzą też między innymi Centrum Innowacji Biznesowych firmy Lhoist i Parlament Europejski. Wezmą również udział w BATIBOUW, czyli największych targach branży budowlanej krajów Beneluksu – relacjonuje Roland Kulig.

Organizatorami wizyty w imieniu Województwa Opolskiego jest Biuro Informacyjne Województwa Opolskiego w Brukseli oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Szczegóły pod adresem: https://bruksela.lodzkie.pl/forum-przedsiebiorcow-2019/