Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

WSPARCIE DLA FIRM W CZASACH COVID-19

Będziemy na WARSAW INDUSTRY WEEK 2016

Informacja
31.10.2016

Firmy i instytucje z województwa opolskiego wezmą udział w Targach Maszyn i Urządzeń Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK 2016, które odbywać się będą od 7 do 9 listopada w Nadarzynie pod Warszawą. Wystawią się na powierzchni zaoferowanej OCRG przez organizatorów wydarzenia.

Jak informuje Roland Kulig z Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki (OCRG) - organizatorzy targów, w związku z dobrą współpraca z OCRG, zaoferowali 120 metrów kw. zabudowanej powierzchni targowej i możliwość bezkosztowego zamieszczenia wpisów w katalogu wystawców. Powierzchnię tę zajmie 10 firm i instytucji z Opolszczyzny, zainteresowanych zaprezentowaniem na tym wydarzeniu swojej oferty.

- Poza tym możemy też zorganizować darmowy, jednodniowy wyjazd na targi dla zainteresowanych przedsiębiorców i instytucji otoczenia biznesu w roli zwiedzających – dodaje Roland Kulig.

Targi Maszyn i Urządzeń Przemysłowych WARSAW INDUSTRY WEEK 2016 odbędą się w nowoczesnym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo Kongresowym PTAK WARSAW EXPO. Jak informują na swojej stronie internetowej organizatorzy - podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania w zakresie maszyn i urządzeń, m.in. dla branży produkcji i przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, branży metalowej, branży drzewnej i meblarstwa, spawalnictwa i innych.

Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowym obróbki metalu, tworzyw i drewna.

Więcej na: http://industryweek.pl/